Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIÉRT csinálja ezt néhány...

MIÉRT csinálja ezt néhány játszótéri anyuka, ez valami pszichés defekt?

Figyelt kérdés

Utálom a játszótereket!!!


Mindig belebotlok egy-egy zseni 10 hónaposba, aki már pacalt eszik, EGYEDÜL, persze beszél no és bilizik.


Miért kell vetíteni állandóan meg hencegni??


Én mindig őszinte vagyok: a gyerekem szép, aranyos, kedves és okos. De van, hogy rossz napja van. van hogy nem alszik éjszaka, és van, hogy a képemben landol a főzött ebédem, és ezek után van, hogy üvegest adok. (húúúúú)....


Ennyi.


Tökéletlen anya vagyok, de a gyerekemet imádom. Büszke is vagyok rá.


DE nem füllentgetek, no és nem boldog, boldogtalannak!


Vélemények?


2011. máj. 10. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megértelek.Mi akkor megyünk a játszóra,amikor üres:)
2011. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor azt mondtam, hogy nem akarok játszótérre menni a gyermekemmel, akkor sokan felszisszentek. Pedig én is utálom Ha őszinte lehetek, akkor nem érdekel, hogy "az én gyerekem sokkal jobb és szebb és okosabb". Nekem erre nincs szükségem.

A játszótereket próbálom elkerülni, és a számomra is kedves anyukákkal megpróbálunk máshol találkozni. Olyankor tudom, hogy egy "átlagos anyuka átlagos gyermekével" játszik az én "átlagos" gyermekem. S senki nem akarja lepipálni a másikat.

S már nem is érdekel, hogy másoknál mi, hogy működik, mert pontosan tudom, hogy ameddig vigyorog a lányom és én is boldog vagyok, addig semmi, de semmi gondom nincs!

2011. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

:) én bár nem utálom a játszótereket, igaz nem szívesen megyek, éppen ezekért amiket leírtál:) az én fiam 2 hét múlva 18 hónapos nem beszél és még nem is jár csak néhány lépést tesz , aztán sír:) fél...:)de nagyon okos, csodás baba:) és én is utálom, hogy úgy néznek a gyerekemre mint egy fogyatékosra, csak mert nem szalad még...

de a gyerek meg imádja...így kénytelen vagyok menni :)

viszont akin látom, hogy olyan, azt jól elkerüljük:)

szerintem jó anya vagy és ez számít:) egyébként a minap az jutott eszembe, hogy mi felnőttek is tök mások vagyunk és az nem fontos? van olyan anyuka, aki még egy rántottát sem tud csinálni... van aki meg mindenben szuper:) csak ha egy baba nem rohangál másfél évesen az a gáz? miközben az összes szakember azt mondja, hogy nyugi jobb a késői járás... megértelek - zokogtam én más jó sokat a szuper gyerekek szuper anyukái miatt...:) és hülye voltam, hogy kételkedtem egy pillanatot is a fiamban. :)

2011. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Egy a lényeg: mindig te füllents nagyobbat!


Pl.:a gyerekem szép, aranyos, kedves és okos.


A többieket meg enni fogja a penész. Nem is mennek oda többet.



U.i.: még azt is mondhatod, hogy a te apukádé a legnagyobb a világon.

2011. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kapok agyfost amikor Xanyuka csodás babája kipakolja idegen babakocsiját, rá sem szól a kicsinyére, csak mosolyog. Viszont ahogy más baba-köztük a fiam- az ő cuccuk közelébe megy hisztirohamot kap. Ugyan ez "verekedéssel", az ő csemetéje mindenkit lecsap, de ahogy az ö szeme fényére kezet emel egy másik poronty...
2011. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Off:Apukádé a legnagyobb?????????????Mi???????????

Én még apukámét nem láttam....

2011. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm gyereke iszonyú "okos". Majdhogynem Petőfit szaval 5 évesen!:))) Mármint anyuka szerint. Hát őszintén megmondom lehet,hogy okos, de én még ilyen égetnivalóan rossz és elkapatott gyerekkel nem találkoztam. A játszón retteg tőle a többi gyerek és anyuka egyaránt. Hát nem tudom, de az én gyerekem ne szavaljon 5 évesen inkább semmit, de ne is álljon égnek az óvónők haja, ha oviba viszem!:))
2011. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
hajaj... ne is mondd! muszáj vele játszóterezni, mert nincs a környezetünkban udvar és gyerekek, de legszívesebben földugóval, bekötözött szemmel mennék, annyira utálok beszélgetni, vagy csak hallgatni az állandó rivalizását, furkálódást, vetítést. Mondjuk az én testbeszédem simán sugallja (vagyis inkább üvölti) , hogy ne szóljatok hozzám, nem érdekeltek, és pont leszärom, hogy mit gondolak rólam. az a baj, hogy gyerek mindjárt bölcsibe megy, sajnos muszáj lesz szocializálódnom:) neki könyebb lesz:)
2011. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig itt milyen jól elbeszélgettek, lányok.

Pont így kellene a játszótéren is. :))

2011. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ilyen, csak nem veszik észre. Hány, de hány ilyen kérdést olvastam itt mint a tied..igazából nagyon nehéz megkülönbözteti hogy ki dicsekszik és ki mond igazat.


Ugyanis: sajnos sokszor ha egy 7 hónapos baba feláll a kiságyban és ezt anyukája elmeséli valakinek, az a valaki már rosszmájúan mondja másnap a barátnőjének (vagy itt) hogy képzeljétek xy milyen nagyzolós. Holott nem nagyzolós, hanem egy büszke édesanya, mint BÁRKI. Csak épp mindenki mást mesél el. Te is leírtad hogy a gyereked szép aranyos kedves okos. Mindenki dícséri a sajátját, csak ki így, ki úgy, ebben nem látok semmit.


Pont azért, mert ha a játszón a szomszéd csaj azt mondja hogy a babája 8 hósan beszél, honnan a fészkesből tudjam hogy csak henceg, és nem pedig igazat mond? Miért kezdjem el szidni, hiszen azért mert az enyém még mindig nem beszél 1 évesen sem, a másé sem beszélhet? Vagy ha igen, akkor már rögtön hencegésnek titulálom?


Szavaljon a Jucika fia Petőfit, és Jucika mesélje csak el, hiszen büszke a kisfiára, és szívesen meséli másoknak. Ez teljesen természetes dolog, soha nem beszélnék ki senkit azért mert a gyerekét ajnározza, hiszen ezek vagyunk mi anyák, végtelenül büszkék arra is ha kicsink először fúj nyálbuborékot, miért ne beszükélkedhetnénk el arra is ha először szólalt meg? Történetesen hamarabb mint a játszótéri Marikának a gyereke, és akkor mi van? Azért mert hamarabb, akkor Marika már hencgésnek veszi? Én nem fogom, én mindig szívesen meghallgatom hogy más kicsije mikor mit csinált mert az anyai büszkeség természetes :)

2011. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!