Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van sokszor az hogyha...

Miért van sokszor az hogyha valaki kiskorában szép, az nagykorára elrondul, és aki kiskorában nem a legszebb az pedig megszépül? Vagy csak én vettem ezt észre?

Figyelt kérdés
Nem is az hogy ronda kiskorában,cuki meg minden,de a fene se gondolná hogy így fog kinézni nagykorára,persze sok a kivétel is szerintem...

2014. ápr. 21. 17:27
 1/5 anonim válasza:
100%
ez tényleg így van. Én kicsinek kövér voltam most meg pont az a jó
2014. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is sokszor tapasztaltam ezt.
2014. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én volt osztálytársaimon vettem észre ugyanezt.

Aki régen az osztály legjobb pasija volt, ma már tök átlagos vagy rosszabb.

2014. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jó az elméletem, de szerintem aki kis korában csinosabb arcú, az elég sokat hallja ezt, és az vésődik bele, hogy neki elég az, ha szép, nem kell neki többnek lenni, így a lelkével nem foglalkozik annyit, mint aki kevésbé tetszetős kinézettel rendelkezik. Utóbbiaknak inkább olyasmiket mondogatnak vigaszul, hogy nem minden a szépség, meg hogy a szépség belülről fakad, így többet foglalkoznak azzal, hogy jobbá váljanak, így érzékenyebbek, finomabb lelkűek lesznek, ami az arcukon is meglátszik, ezáltal lesz egy kisugárzásuk, és általában az ilyen emberekre mondják azt, hogy a szépségük belülről fakad.
2014. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van ebben valami 4-es!Köszönöm a gyors válaszokat!:)
2014. ápr. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!