Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan jön ez a magyar lányok...

Honnan jön ez a magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés

mert az egy dolog hogy magyarok mondják..gondolom minden országban ugyan ezt mondják a lányaikra, nem?

éltem norvégiában, és szerintrem ott sokkal szebbek, de nem beszéljünk a latin amerikai nőkről, ők a legszebbek, én szerintem...


Szóval akkor ez egy olyan amit mindenki mond a saját országáról?

vagy van valami a háttérben, amiért ezt állíthatják?



2014. febr. 16. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
A nyugatiak mondogatják, és azért mondják, minálunk nincsen annyi kövér, mint náluk. Amúgy meg idekinn már az is szépnek minősül, aki egy koszos tornacipőt visel, és nem csámpás, meg nem szakadt a harisnyája. Ehhez vedd hozzá, hogy Magyarországon még egy tini punk csaj is igényesebb. Na ezért mondják, hogy a magyar lányok a legszebbek. Ahogy elnézem, a magyarok az egyik "legtisztaságmániásabbak". (az utolsó szó saját találmány)
2014. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Ezt minden országban mondogatják a saját nőikre. Egy kis egészséges biztatás a hölgyeknek. Az meg, hogy kinek mi jön be, az egyéni ízlés kérdése, nekem például általában nem tetszenek a latin amerikai lányok, sőt....
2014. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
76%

Első te miről beszélsz!????

Tisztaságmániások a magyar nők?????

Hát maradjunk annyiban, h szimplán tiszták, de ezt is erős jóindulattal.

A kérdésre egyenként nem tudom a választ, de el nem tudom képzelni, h egy külföldi elmenne szótlanul aaz általad említett latin meg svéd nők mellett.

Szerintem udvariasságból meg azért csak van valami alapja!

2014. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a latinok (bár én beleértem az olaszokat, meg a legtöbb európait is), a legszebbek, és a kelet európaiak is

a magyar nők... hát nem tudom

Az angol nőktől, ments meg uram, minket! :DDD

A franciák, bár végülis a nyelvük a latinból van, nem tudom, mennyire számítanak annak, de náluk már ez a germán-angloszász beütés is van... ennek ellenére nem rosszak, de sajátos, felismerhető jellegzetességeik vannak...

Persze mindenhol vannak szépek, és kevésbé szépek. De nekem azért tetszenek, akik tetszenek, és azért ez általánoságban a vélemény (vagy legalábbis sokaknál), mert a kerek formák, arcformák, a nőknél előnyösebbek, nem kell körfejűnek lennie, csak ezt nőiesebbnek, és szebbnek találják

a magyar nők, mint amúgy mi férfiak is, kevertebbek, mert itt voltak németek, szlávok, akkor innen a közeli ázsia területéről is jöttek őseink (meg ugye az ősmagyarok is, de hogy belőlük mennyi található bennünk, az állítólag már elenyésző...)

2014. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert keverék nép vagyunk. A környező országokból kaptunk mindenhonnan egy pici "különlegességet". Pl nézd meg az északi népeket. Világos haj, bőr, kék szem. Vagy a latin országok. Sötét haj, bőr. Egyforma mind. De nálunk látsz természetes szőkét, barnát, feketét. Engem pl néztek már svédnek, mert elég világos a bőröm, természetes szőke vagyok, és kék a szemem.
2014. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ezt mondják, hülyeség. Legfeljebb a "legkihívóbban öltözöttek" címet kaphatnák meg.
2014. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire lehessünk már részrehajlóak. Én már majdnem minden európai országban jártam. Nem állunk rosszul, bár a lengyel, orosz, skandináv, latin nők is szépek. A britek, hollandok, hát hogy is mondjam...
2014. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de szépségversenyt még nem nagyon nyertünk
2014. febr. 17. 11:51
 9/22 A kérdező kommentje:
és mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 17. 11:51
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

a szépségverseny is egy külön téma

azoknál látsz sokkal szebbeket az utcán szembejönni veled, ez is attól függ, ki megy el oda egyáltalán

mindenhol annak szépek, csúnyák, de vanna kolyan jellegzetességek, amik miatt bizonyos országok lányai, amiket már korábban felsoroltunk, szebbek, mint másokéi, általánosságban

2014. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!