Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Hát 11 éves fiú vagyok 175 centiméterrel. Koránérő, videós. Folyton ,,lenéznek" sokszor a családtagjaim is :'( Túl fiatal vagy ehez! Nem! Ezeket hallottam régebben. És videókat nézek, ées sokszor olyat, ami az álmaim helyei, dolgai. Szeretnék 19-21 éves lenni. Sok helyree elmehetnék szabad lennék, oda mennék ahova amikor szeretnék lenne munkám, mostmeg elvagyok nyomva. Mennék PlayIT-re, Párizsi Disneyland-be, Karácsonyi Gamenight-ra szórakozni. DE egy a gond kicsi vagyok. Szüleim szerint. Elmehetnék barátom szüleivel, de anyuék nem nagyon engednék, mégha 15-16 is lennék.Ott van Sirius, László Viktória. Milyen jó életük vany?! Szereték független kamasz lenni, de nem hiszik, hogy kamaszodok gyors tempóban. Mostanában ezeken nagyon sokat gondolkozom. És egyre jobban tobolnak bennem ezek. Segítsetek sok dolog van még, de a barátaim levannak maradva tőlem. Gyerekesek sokan.

2014. ápr. 21. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ambiciózus, de nyilván sokan szeretnének itt-ott bulizni, de ha ezt nem tudod anyagilag megfinanszírozni, vagy olyan kontentet tenni mögé, hogy megfinanszírozzák neked, akkor ezek csak álmok maradnak. Tényleg baromi kicsi vagy (bocs) 11 évesen, és szerintem nem látod még át a dolgokat, persze azt hiszed, hogy igen, és aki nem ért veled egyet (a szüleid) azok nyilván hülyék.

Mi az, hogy "videós"?

2014. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tényleg, lehetséges hogy nem látom annyira át a dolgokat, mint a felnőttek, de sztem azért még a kisebb álmaimat se nézzék le! Pl.: programozó leszek (dehogy, mert megváltozik a véleményed BIZTOS!) stb. Igen 11 évesen aki igazából pár nap múlva 12 :3 , kisebb vagyok. mint korban, és lehetséges még egy kivsit észben (habár a suliban egy 7-es szintjén vagyok :S Annyira szivacsok, és hülyék (tehetnek róla). Tudnánk, tudnám ezeket finanszírozni egyedül is csak gyűjteni kell :D És stb. zsebpénz egy kis nyárimunka (pl. a faluban segítek falubeliaknek és cserébe kapok akár egy 100-ast nekem az is jó :D A lényeg, hogy segítettem! És ha nem most akkor huszonévesen is elmehetek ezekre a helyekre, de vhogy vágyok rájuk :) És sajnos igen a koránérőség miatt , olyan vagyok mint egy 6-7-es akit bezártak egy 11 évesbe xD néha komolyan így érzem magamat!
2014. ápr. 26. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!