Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiú kb csak szerelmes...

Ha egy fiú kb csak szerelmes számokat hallgat akkor szerelmes?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy fiú majdnem csak szerelmes számokat hallgat, ilyen szomorú, lassú dallamúakat, akkor mennyi az esélye annak, hogy tényleg szerelmes? Mert én nem tudom elképzelni, hogy egy fiú miközben tiszta happy, meg nem szeret senkit ilyeneket hallgat. Szerintetek? Köszi az értelmes válaszokat előre is :)

2014. ápr. 21. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, de nem biztos.

A zene nem biztos, hogy összefügg a lelki állapotával valakinek. Legalább is én nekem ami tetszik azt hallgatom, állapottól függetlenül. Ha az lassú zene, akkor azt, ha pörgős, akkor azt.


Ha a lassú zenéket szeretném nagyon, akkor gondolom én is egész nap azokat hallgatnám.


De hogy két konkrét példát is írjak:

https://www.youtube.com/watch?v=SMkxZQFLNAM

https://www.youtube.com/watch?v=V8PcMrUVhQI


Nem vagyok szerelmes, de az ilyeneket mégis bármikor elhallgatom.

2014. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy szerelmes.
2014. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, én ma kb. egész nap a Saturday Satant hallgattam, na, most akkor mi van....?
2014. ápr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. ápr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül szerelmes, ennyiből nem lehet megállapítani.

Magamból kiindulva: az, hogy most épp szerelmes vagyok-e, vagy sem, az nincs hatással arra, hogy milyen zenét hallgatok.

2014. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem bisztos
2014. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!