Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesít egy lány! Feltűnési...

Idegesít egy lány! Feltűnési viszketegsége van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 1lány aki engem idegesít,szerepelni akar a facebookon!Képet vagy posztot,bármit kirak naponta 5ször csak,hogy szerepeljen!

Azért is idegesít,mert a párommal járni akart és a mai napig is lájkolja a képeit a csaj!Ahogy ismerem csak azért rak fel naponta 5képet,hogy a párom lássa minden nap,meg pasik írjanak a képe alá!A páromnak csak azokat a képeit lájkolja amin csak ő van,amin már én is vagyok azt már nem!

Egyébként régen barátnők voltunk,így lehetne annyi tisztelettel,hogy nem lájkol!

Ki szeretnék rakni valamilyen posztot amivel érezné,hogy rá célzok!A szereplési vágyára kellene célozgatnom..stb.


2014. ápr. 28. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt inkább a pároddal kell megbeszélnek. Próbáltad Neki mondani, hogy téged ez zavar?

Amúgy van a facebookon letiltás funkció, olyankor többé nem fogod látni. Ha a párod akarja, ő is megtehetné.

(gyanítom nem fogja akarni, mert szimpi Neki, és téged ez zavar igazán)

2014. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából mind2en ismerjük a csajt!

A párommal akart járni,de ő nem akart vele,pont ezért,mert tudja,hogy 27éves és 3hónapnál komolyabb kapcsolata nem volt!

Én tudom biztosra,hogy a páromnak nem kell a csaj,mert már együtt vagyunk 3éve,engem csak a csaj idegesít,hogy folyamatosan feltűnési viszketegsége van!Egyszerűen fellépek facebookra és mindenhol a képeit meg posztjait látom!

Meg ez idegesít,hogy ő az első ember aki lájkolja a párom képét ha felrak 1ujjat!

A páromnak lett volna rá lehetősége,hogy összejöjjön vele,de eszébe sem volt!

A szüleivel is nagyon jóban vagyunk,így még nem beszéltünk olyanról,hogy letőrőlni a csajt!

Meg annyira nem is ez a része zavar,hogy lájkolja a képet,mert pici kórunktól ismerjük egymást mind a 3an,csak ez a szereplési vágy!

Hogy szerinted mit írjak ki,hogy írjam ki?

A szereplési vágyról idézetet néztem már,de nincs!

azért kösy,hogy írtál :)

2014. ápr. 28. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem lenne feltunesi viszketegseged, nem tennel minden mondat vegere felkialtojelet.
2014. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést nem tudtam,hogy a felkiáltójel feltűnési viszketegségre utal!!!

Én úgy tudtam,hogy a szereplési vágy a folyamatos tökéletességet hangsúlyozza!

De a felkiáltó jelekkel biztos sok mindenki figyelmét magamra vontam,ezért lehet,hogy nekem is feltűnési viszketegségem van?! :D

2014. ápr. 28. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!