Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik ismerősöm hetente néha...

Egyik ismerősöm hetente néha többször is váltogatja a Facebook profilképét. Elgondolkoztam rajta, hogy miért lehet valakinek erre ilyen sűrűn szüksége. Ti mit gondoltok erről? Milyen lelki okok állhatnak emögött?

Figyelt kérdés
A lány egyébként leszögezném, hogy nem a mélyen dekoltált képeit töltögeti fel, hanem normalis képeket.

2014. ápr. 28. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Önbizalomszerzés.

Kiraknak egy képet és a sok lájktól nő az önbizalmuk, hogy mindenki szépnek gondolja őket.

2014. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

mindig másnak látja magát, lehet hangulatfüggő nála


nekem is ami kint van képem, le kellene már szedni, mert már totál nem olyan vagyok és még mindig az van kint

2014. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
sok ideje van
2014. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell minden mögé mindenféle lelki okot látni... Neki ehhez van kedve, szereti gyakran változtatni a profilképét. Másnak meg évekig ugyanaz van neki, annak meg úgy jó. Nem vagyunk egyformák.
2014. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nádszálkisasszony ***** válasza:
95%

-önbizalomhiány

-lelki üresség, legalább FB-n ki tudja élni magát

2014. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen sok jó kép készült róla és szeretné mindet megmutatni. Nem kell egyből exhibicionizmusra vagy kóros önbizalomhiányra gondolni. Készül róla egy szép kép, aminek megörül és szeretné megosztani a világgal, ennyi. Egy profilkép feltöltése kb 1 perc, így még a netfüggőség sem bizonyított.
2014. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!