Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezd nagyon elegem lenni...

Kezd nagyon elegem lenni belőle, többször elküldtem már de visszajött. Törölni, vagy tiltani hiába tiltanám, visszajönne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Facebookon van egy 20 éves pasas. Én 14 éves vagyok, lány. folyton rám írogat, kérdezősködik, eddig nem is lenne gond. Viszont a kérdéseitől ki vagyok, egyrészt azért mert mindig ugyanazt teszi el, és nekem nem változik a véleményem egyik napról a másik, a másrészt pedig ez roppant idegesítő.... vagy százszor elmondja hogy "szeretlek :* :* :* :3 .3 :)" persze én mindig visszautasítom mert nem jön be a srác egyáltalán... Még annyit hozzá tennék hogy egyáltalán nem tud csajozni... még barátnője se volt, de megmondtam neki hogy így nem is lesz ha ennyire rámenős lesz... itt van pár kérdés csak úgy, hogy tudjátok nagyjából ilyesmiket kérdez:

- Tudnék valamit tenni hogy megkedvelj!!? (ezt kérdezte tegnap 3-szor, ma 1-szer)

- Hiányoztam!!? (ezt kb. minden rám írásnál feleszi)

- Tényleg túl rámenős vagyok!!? (kb ezt is vagy 3-szor)

- Szeretsz, kedvelsz!!? (ezt tegnap szintén 3-szor, ma meg 1-szer)Na így kapásból ennyi. Ezeket ahányszor feltette megválaszoltam... persze már idegességemben ki oktattam, hogy ne így csajozzon már, mert nagyon idegesítő... Oh, még annyit hozzá tennék hogy megnéztem az adatlapját, és ott is írkáltak az üzenő falára más nők, (akik idősebbek mint én) hogy hagyja már őket békén, "Ennyi vagy!" és még hasonlóakat.



2013. dec. 1. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne hiábavaló a tiltás? Azt tudni kellene, hogy ezekre mit szoktál válaszolni. Mert alapból elég lenne annyit, hogy "nem, nem, igen, nem"

Egyébként tényleg nem értelek, annyi lenne, hogy letiltod és kész, ha megint visszajön megint letiltod egyből mikor rád ír, nem értem miért kell ebből problémáznod.

2013. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha letiltod, hogy tudna visszamenni?
2013. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer letiltanád,soha többé nem tudna sem megtalálni,sem kommunikálni veled.Szóval csak ez lenne a megoldás.
2013. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért reagálsz rá egyáltalán bármit is. Ne vedd figyelembe, és egy idő után remélhetően lekopik majd. Ebből érteni fogja.
2013. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd halálosan féltékennyé, hogy most jön a pasid,összebujtok,ide-oda mentek, meg találj ki ilyeneket attól majd összeszarja magát
2013. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!