Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Válaszolnátok ezekre a kérdése...

Válaszolnátok ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Szerintetek félünk egyedül lenni, illetve, ha így szimpatikusabb: Miért félünk az egyedülléttől, a magánytól? Mi a különbség a kettő között?
2014. ápr. 29. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves 10 ugyanarról beszélünk.

Még inkább egyedül marad, nem kell senkinek, nem fontos amit elér = mindenki más számára fölösleges. Egyedül van, és nem tud megosztani se érzelmi, se testi szinten semmit senkivel. Hát mi ez, ha nem a teljes feleslegesség érzése.

Vagy nem ez az ijesztő?

2014. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

az ember társas lény.

alapösztön.

2014. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

15:32

Nem értem, ez hogy lenne érv.

Egy árva sem az egyedülléttől fél, senki nem fél az egyedülléttől, mert az definíció szerint azt jelent, hogy egyedül jól érzi magát az adott ember, magától döntött az egyedüllét mellett. A magányosság érzése azonos a fölöslegesség érzésével, amikor az embernek esze ágában nincs egyedül lenni.

2014. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11: na akkor bocs, figyelmetlenül olvastam, nem is értem, hogy hogy. Úgy olvastam az első válaszodba, hogy felelősségvállalástól van a félelem stb. :D Tényleg bocs.
2014. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat:)
2014. ápr. 29. 15:47
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fél az egyedülléttől, ez erősen relatív. Persze hosszú távon csak a remeték bírják, a megfelelő stimulációhoz szükség van egy társra, eszmecserére, társalgásra. Meg persze a nemi hormonok gondoskodnak arról, hogy másra is.
2014. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!