Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha enyhén kreolos a bőröm...

Ha enyhén kreolos a bőröm akkor tuti, hogy van bennem cigányvér?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a családom, de szerintük nincs.

2014. máj. 1. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem biztos
2014. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kreol a bőröm, ahogy a fiamnak is. De ez nem jelenti azt, hogy cigány vér van bennünk. Egyszerűen ilyen bőrtípusunk van. Nézd a jó oldalát. Nem égsz le a napon. Legalábbis mi nem szoktunk.
2014. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
nem vagy cigány nyugi. meg 99%-ban a viselkedés dönt :)
2014. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem a bőrszíntől függ, hogy valaki cigány-e vagy nem... hanem a viselkedéstől.
2014. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még én se égtem le sose, meg nyáron már szinte fekete vagyok.
2014. máj. 1. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:
ha nem tudnak rola, akkor valoszinu nincs, ha csak te vagy ennyire kreol boru, akkor epp igy jottek ki a genek kombinacioi, hogy mindenkitol a sotetebbet kaptad:-). (egyik rokonom tejfelszoke volt gyerekkoraban, de egy napos delutan utan ciganybarna...ciganyt szerintem sose latott a csalad...Nagybatyam detto mikozben az apam a tesoja hipofeher. Szoval a helyedben nem aggodnek. Egyebkent meg lehet akar torok is az osok kozott vegul is 150 evig itt dekkoltak, vagy jofajta kun ősök (barna bőr, fekete haj stb.), de még akar mas nep is keveredhetett az osoknel (ne remenykedj a ciganysagodban ;-)).
2014. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat en ismerek olyan magyart, aki olyan sotet boru h azt ciganyabbnak nez ki sok ciganynal...ellentetben, en eleg vilagos boru vagyok, vilagosabb sok magyarnal bennem viszont van :D

Ettol fuggetlenul erdekesnek tartok nehany valaszt hogy a viselkedes altal lesz valaki cigany, ez sztem nagy hulyeseg. Az cigany akinek a felmenoi kozott van roma, egy magyar vagy sved, szerb, alban vagyakarmilyen nemzetisegu viselkedhet akarhogyan attol meg nem lesz cigany.Az roma aki annak szuletik, tehat olyan szarmazasu, aki pedig nem az nem, ennyi ;)

2014. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Mi mostani magyarok már kevert etnikumúak vagyunk
2014. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem kreolos a bőröm, de állítólag van egy kevés cigány vér bennem, apai nagyanyai ágon.

Szóval nem hiszem.

2014. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 orsolyamaroon ***** válasza:
hülyeség, a a nem annyira felhígult magyarok kifejezetten sötétbőrűek. Nekem is van ismerősöm kettő is aki totál magyar és nagyon sötét a bőrük! Ráadásul kifejezetten jellemzőek rájuk a magyar rasszjellegek, de amúgy jártak itt tatárok is, nekik is sötét volt a bőrük.
2014. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!