Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sötétbarna hajamból hogy...

A sötétbarna hajamból hogy lehetne ilyen sötét vöröset csinálni? Meg vajon jól állna ha kreolos a bőröm és sötét barna a szemem is?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. jan. 6. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát eleve a festett vörös hajakról messziről lerí, hogy festettek. Persze ha nem zavar ez, akkor nem szóltam.


Viszont a másik kérdés, hogy neked hogy állna. Az a helyzet, hogy vörös haj kb kézen fogva jár a világos (sokszor egész fehér bőrrel), sok szeplővel, és a zöld vagy kék szemmel. A barna szem még elmegy, de a kreol bőrhöz furi a vörös. Néhány ritka esetben adódik kreol vörös, de az a bőr is inkább olyan, hogy a sok és nagy szeplőtől tűnik kreolnak.


Akárhogy is, egy igazi szép kreol bőrhöz, barna szemhez a barna, de még inkább a fekete a nyerő!! Helyedben nem vörösöznék.

De inkább figyeld az utcán az embereket, és látni fogod magad is!!! Komolyan! tök nevetséges, ha nagyon látszik, hogy festve van.

2014. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon hideg árnyalat, szerintem rosszul nézne ki kreolos bőrrel. Ha nagyon vöröset akarsz, akkor inkább egy meleg fényű árnyalatot válassz, feltéve, hogy a bőröd is meleg tónusú. De nekem mindenféleképpen furcsának hatna..
2014. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de kreol bőrrel nagyon igénytelennek és cigányosnak szoktak hatni az ilyen színek. Ráadásul nagyon ritkán találják el a pontos árnyalatot, és sokszor még alabástromfehér bőrön is nagyon idiótán néz ki.
2014. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kreol bőrön iszonyatosan néz ki. Egyik évfolyamtársamnak is kreol bőre van és festett vörös haja, de iszonyatosan néz ki. Maradj az eredeti hajszínednél, szerintem, de ha annyira festeni akarod, akkor inkább barna vagy fekete. Vagy vegyél bele vörös póthajat (tincsekben is lehet kapni) csatold fel és nézd meg milyen lenne
2014. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A képeken is fehérbőrűek a csajok. Mindenképpen látszani fog, hogy festett, hiszen a természetben nem is létezik ilyen borvörös haj, legalábbis én még soha nem láttam.
2014. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja így végiggondolva nekem is volt egy évfolyamtársam, akinek barnás a bőre és gyakorlatilag piros volt a haja, cigány arielnek hívtuk a háta mögött...
2014. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!