Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen élet vár egy olyan...

Milyen élet vár egy olyan lányra akinek már volt 7-8 ex barátja és még csak 19 éves?

Figyelt kérdés
ilyen könnyen felejthető a szerelem a lányoknak? mért másztok rá a legjobb barátnőtök pasijára és mért kamuztok és úgy teszteket mintha meg sem történt volna ez az egész....

2014. máj. 2. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ebben a YOLO világban összevissza van keverve a fogalmak, és érzések jelentése. A nemi vágyat már szerelemnek érzik, ami ha kielégül egy párszor, unalomba fullad, és viszlát. Az élvezetet keverik a boldogsággal, ami szintúgy megannyi hülye helyzetet produkál.
2014. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja igen a konkrét válasz. :D

Bármikor kigyógyulhat ebből a ide-oda csapongásból. Egyszer csak ráeszmél, hogy ez így hülyeség, aztán élni kezd egy normális életet. Persze ez nem sűrűn esik meg. Tartós kapcsolatot ámbátor kialakíthat, de az olyan kényszerkapcsolat lesz inkább, hogy a lelkiismeretét nyugtassa.

2014. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szinten voltak. Ha mindegyikkel szexelt, akkor nem túl jó, de ha betalál a szerelem, ő is megváltozhat ( csak ahogy írta az első: sokan keverik a szerelmet, a boldogságot és a nemi örömöt ), ha viszont csók, ölelés, max. 1-el szexelt, akkor semmi baj nincs, még normális ( mint ahogy nekem is van 17 éves ismerősöm, akinek van 10 exe, abból 8-al ölelkezetett, 3-al csókolózott, 1-el elgondolkodtak a szexen, de végül egyikkel sem feküdt össze ).
2014. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért ne általánosítsunk, ha kérhetem. Nem az összes lány ilyen, ahogy az összes fiúról sem mondható el, hogy már ilyen fiatalon hosszútávú, monogám kapcsolatra vágyik.

Az meg, hogy milyen élet vár rá...bárki megkomolyodhat még, 19 évesen azért sokat változik még az ember. Ugyanúgy megtörténhet, hogy egész életében magányos lesz, havonta váltogatja a partnereit még 50 éves korában is, de az is lehetséges, hogy ha megtalálja az 'igazit', vele marad, vagy találkozik egy ugyanolyan tapló pasival, mint amilyen ő, és akkor rájön, milyen rossz érzés is ez a másik félnek.

2014. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már, az egyáltalán nem sok!

Nem biztos, hogy mindegyikkel szexelt.

Mikor én 20 évvel ezelőtt 8.-os voltam, akkor igen sok lány barátnőmnek volt már év végére 2-3 exbarátja. Persze ekkor még max. a csókik jutottak/jutottunk, bár nekem 16 éves koromig egy sem volt.

Évente egyet-kettőt összeszedtek/összeszedtünk, nyilván mindegyiket dobni kellett egy idő után, mert szexet akartak. 20 évvel ezelőtt meg nem volt divat fiatalon odaadni magunkat. A gumi nem volt még olyan megbízható, vagy ha esetleg az is volt, az volt benne a köztudatban, hogy nem olyan biztonságos, tablettát kérni meg senki nem mert volna a szülőktől, egy nagy pofont kaptunk volna, meg senki nem merte volna megkockáztatni, hogy egy riherongynak nézzék a szülei, meg egyszerűen mi magunk se tartottuk helyesnek olyan korán kezdeni.

Szóval emiatt sok kapcsolat nem volt hosszú életű. Mihelyst a szex volt a téma, dobni kellett őket.

Így tehát nem sok ez a pasiszám ennyi idős korban.

2014. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mindegyikkek szexelt mindent kirobált és már undorító számomra ez-az egész,elmondja hogy őt senki nem vitte még a csúcsra amire annyira vágyik......
2014. máj. 3. 16:36
 7/13 A kérdező kommentje:
ki tudja kit sz*p*t le idáig undorító egy tini k*rv*
2014. máj. 3. 16:38
 8/13 A kérdező kommentje:

néha vonzónak találtam, néha pedig megölném a barátait akivel kurt csak a gondolat....

megoldás?

2014. máj. 4. 15:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Keress egy kedves, normális lányt, aki elfeledteti őt veled. Te magad írtad, hogy undorodsz tőle, próbáld meg kizárni az életedből.
2014. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igazából nem jártam vele, mert én csak afféle haver pótlék voltam számára mikor a 2 haverja nem volt ott, ezt én megelégeltem és elzavartam nem beszéltem vele. elötte már volt egy tetkoja a (melkasán) útána összejött egy emossal útána csináltatott fültágító, pirszing(szeme közé) + 3 új tetkó (combjára, jobb válára, mellé közé )

fúrra hogy még így is elgondolkodom rajta mi lett volna ha..... de szerintem jobb is hogy inkább nem jöttem össze vele.megcsalt vagy dobott volna.

2014. máj. 4. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!