Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek csak...

Van itt olyan, akinek csak nagyon kevés, vagy szinte egy barátja sincs?

Figyelt kérdés
Nekem régen volt egy csomó, de mind szétszéledt érettségi után, egy fontos barátommal pedig megszakadt a kapcsolat az én hibámból. Egy barátféleségem van, akivel szökőévben egyszer találkozunk, pedig pár utcával mellettem lakik, de ő szerintem nem kíváncsi rám, különben többet keresne. Ma már bulizni se járok, mint régen, úgyhogy kiesek ezekből a körökből is, de ez van, nem nagyon bánom. Úgy érzem, 23 évesen vannak céljaim, de még mindig nem találtam meg a helyem a világban. Nem vagyok teljesen elveszve, csak rossz ez így, több emberi kapcsolatot igényelek. Viszont amik most kínálkoznak, azok csak érdekbarátságok és pontosan tudom, mit akarnak tőlem ezek az emberek, úgyhogy tőlük elment a kedvem. Van még esélyem arra, hogy végre normális szociális életem legyen, mint régen? Vagy ennek az érettségivel már annyi?

2013. ápr. 6. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sosincs késő új kapcsolatokat szerezni. Mondja ezt egy 10 évvel fiatalabb. Nem tudom, ezek az emberek, akiket a végén említesz, engem se nagyon érdekelnek. Van egy ilyen szomszédom, meg egy osztálytársam, az egyik amúgy néha elég jófej, a másik egy plázacica..

De szerintem tényleg nem baj, hogy most akarsz szociális kapcsolatot.


Kérdésre válaszolva: van, én. kb. Kettő barátom van. Említett szomszédom, és egy másik osztálytársam. Bár az én részemről ennyi elég is. (Nem tudom, lehet aspienak fogtok hinni, de nem baj)

2013. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs egy sem. Iskolából kinőttem, akkor mindig volt 1-2, akikkel összejártunk, elköltöztem, aztán dolgoztam, megint összejártunk, kollégákkal, most férjhez mentem, és ez a 3. város, ahol élek, most megint nincs senki. Eleinte próbálkoztam, de valahogy nem vagyok senkivel sem egy hullámhosszon a környezetemben.
2013. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a régiekkel tartom a kapcsolatot, de több száz km-ről mélezgetni és évi 2* találkozni nem ugyanaz.
2013. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, 1 barátom sincs.
2013. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelen. 16/L
2013. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

hova valósi vagy? fiú vagy lány? Én is hasonló cipőben járok :(

23L

2013. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom, vagyunk itt egy páran sajnálatos módon.
2013. ápr. 6. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyok. Nekem szerencsésebb a helyzetem, mert van 1-2 ember, akikre vészhelyzet esetén valószìnűleg számíthatnék, de napi interakciók nincsenek. Sajnálom, hogy így alakult. Ahogy írtad, én is keresek a helyen, jó lenne egy olyan közösséget találni, ahol elfogadnak.
2013. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, nekem is egyáltalán egyetlenegy sincs. És a rokonaim sem nagyon állnak velem szóba. Valahogy nem tudok megfelelni az emberek elvárásainak. Szegényekhez képest gazdag vagyok, gazdagokhoz képest szegény, okosokhoz képest buta, butákhoz képest okos, sikeresekhez képest lúzer, lúzerekhez képest mázlista, uh valahogy sehová sem tartozom, nincs közös téma. Régebben mondták hogy túl kemény vagyok. Talán ez a fő oka. Ma már nem nagyon érdekel, úgysem tudok kibújni a bőrömből.
2013. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amióta leérettségiztem, nekem sincs. A középsulis barátnőimmel néha találkozok, félévente egyszer, de az nem ugyanaz, mint amikor napi kapcsolatban voltunk. Nem vagyok társasági ember, nem veszem a szívemre, meg a kedvesemmel mindent meg tudok beszélni, de mégsem ugyanaz, mint egy lány barátnő.
2013. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!