Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni a zavarba...

Mit lehet tenni a zavarba jövetel ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos többször is előfordult már, hogy bizonyos helyzetekben olyan szinten zavarba jöttem, hogy teljesen kipirult az arcom és néha nem tudok kinyögni egy értelmes mondatot sem (leginkább akkor, ha egy olyan ember van a közelemben aki elég sokat jelent nekem) És ez nagyon zavaró, hogy látják rajtam... következő a kérdésem: lehet ez ellen valamit tenni hogy megszűnjön valamennyire, illetve hogyan lehetne kontrollálni?

2014. máj. 4. 15:39
 1/2 anonim válasza:
Pff ezzel enis igy vagyok szerintem ezz ellen nem nagyon lehet tenni!
2014. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakorold a nyugalmat. Nézzél számodra idegesítő videókat, képeket, olvass ilyen dolgokat, és gyakorold a reakciómentességet. Annyi a lényeg, hogy lélegezz nyugodtan, és figyeld az érzést amit éppen átélsz, és egy szóban fogalmazd meg amit érzel, de csak ennyi, és ne dumálj a fejedben feleslegesen ennél többet, csak figyeld az érzést, és lélegezz, főleg a kilégzés legyen nyújtott, és laza.
2014. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!