Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék az ellen tenni...

Mit tudnék az ellen tenni hogy egy idegen közösségbe, új társaságba vagy akár a közvetlen rokonaimmal beszédesebb legyek? Nagyon csendes vagyok nem merek megszolitani embereket és nincs közös témám sok emberrel, mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
tenni ellene nem biztos, hogy tudsz, de érte igen. először is, fogadd el, hogy ilyen vagy, és szeresd meg magad!
2014. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb probléma, hogy nincsen közös téma . Ahol az megvan, órákat tudok beszélgetni, de annak hiányában marad csak az időjárási helyzet és azután pá.

Vagy ha elmész kocsmába, két deci bor után már sokakkal fogsz szót érteni.

2014. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerite lehet gyakorolni.

Kezdd el a családtagokkal, akiktől nem tartasz.

Esetleg segíthet neked valaki gyakorolni.

2015. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 K...László ***** válasza:
Olvass könyveket, újságokat, hallgass híreket, és lesz pár dolog, amiről lehet beszélni. Engem az elektronikán kívül nem sok minden érdekelt 4 éves korom óta, gondolhatod, mennyi beszélgetőtársam volt! Csak mióta interneten olvasgatok, a napi történésekkel képben vagyok, azóta van témám is. Korábban soha nem olvastam újságot sem.
2017. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!