Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mamám furcsa dolgokat csinál,...

Mamám furcsa dolgokat csinál, boszorkánykodik vajon?

Figyelt kérdés

Mamám elég szekáns ,mindig veszekszik velünk ,templomba nem akar menni pedig régebben sokat járt .. Mostohaapám látta az ágyban feküdt mamám a kezét a füleire tette és elkezdett magában motyogni ... Vajon meg van rontva ? Vagy boszorkánykodik?

S.O.S



#rontások #boszorkánykodások
2014. máj. 4. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Aztán ki ne hívjátok rá az ördögűzőt a végén!

Öreg szegény, és épül lefelé.

2014. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De elég szekáncs asszony ... Szóval Karácsonykor is nem akarja hogy beengedjük a tiszteletest ,templomba nem akar járni pedig ő nagyon járt régebben templomba
2014. máj. 4. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mond csak te hol élsz, a középkorban? Rontás meg hasonlók, nem gondoltam volna, hogy még élnek ilyen primitív emberek.
2014. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon primitív vagy kérdező, nagyon!
2014. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Demencia. Nem betegség, "csak" leépülés. Sajnos ennél még rosszabb lesz. Ne bántsátok.
2014. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok primitiv ,mostohaapukám pár éve falun élt és történtek vele sok minden dolgok és már halottam több embertől is ilyesmiket
2014. máj. 4. 16:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De primitív vagy ha ilyen meséket elhiszel.
2014. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg demencia, ahogy azt előttem is írták.Jót tenne neki, ha dolgoztatná az elméjét: keresztrejtvények, sakk, bármi, ami egy kicsit komolyabban igényli a szellemi teljesítőképességet.És nem mindenki boszorkány, aki nem akar egy idő után templomba járni.
2014. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi az, hogy szekáncs?
2014. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy rontás, minthogy elkezdett leépülni...orvos kéne neki, bár sokat azt hiszem ilyen esetben nem tudnak tenni.
2014. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!