Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 éves vagyok, még nem volt...

17 éves vagyok, még nem volt komolyabb kapcsolatom. Ez baj?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. nem vagyok csúnya,a fiúk futnak utánam,de valamiért nekem egyik sem az "esetem". Azok a srácok jönnek be inkább,akik tényleg nagyon jól néznek ki,férfiasak,nem gyerekesek stb. De még sosem volt igazi kapcsolatom. Velem van a gond? Mit tudok tenni?
2014. máj. 5. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elvárásaid, ez rendben is van, csak arra vigyázz, hogy ne egy fix ideált kergess, mert az csak a fejedben létezik, pontosan olyan úgysem fogsz találni, szóval legyél rugalmas és igyekezz ne megmászhatatlan magasra tenni a lécet, mert akkor könnyen egyedül maradhatsz, aztán majd itt sírsz nekünk, hogy húszas éveid vége felé haladva is egyedül vagy.
2014. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!