Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen még sose volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen még sose volt komolyabb kapcsolatom és reálisnak érzem, hogy örökké egyedül is maradok. Igazam lehet?

Figyelt kérdés

Össz-vissz 1 hónapig volt egyszer barátom, de azt se nevezném azért igazi kapcsolatnak...

Nagyon el vagyok már keseredve.


2014. máj. 1. 12:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Egy jó kapcsolathoz - amit nem igazán tudsz kiszámolni, hogy mikor jön el az életedben - nem feltétel, hogy előtte rengeteg kapcsolatod legyen, abból néhány több éves. 22 évesen még egyáltalán nem vagy idős, tulajdonképpen most vagy a legjobb formádban. Ismerkedj, járj bulizni. Azért vannak a 20-as évek....
2014. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy igazad lehet.
2014. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Lány vagy, nem fiú, szóval nem kell parázni.

Én 20 éves vagyok, és még annyim sem volt, mint neked. Pedig nincs rá okom, hogy egyedül legyek. Szóval aki igazán komoran láthatná a világot, az nem te vagy.

2014. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
lehet valami oka van akkor.
2014. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem kezdeményeznek nálad a fiúk?
2014. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Az ember átlagos életkora 70 év, ez egy átlag, ami azt jelenti, élhetsz akár 90 vagy 100 évig is. Neked ebből eltelt 22... És ennyi idő után már elkeseredsz. Hol fogsz így tartani 20 év múlva?
2014. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Majd el jön a te időd is, csak a lényeg, hogy járj minél több ember közé, és légy nyitott. Meg ne erőltesd...

nekem sem volt még, bár nekem megvannak az okai 20l

2014. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem szoktak kezdeményezni egyáltalán.
2014. máj. 1. 12:35
 9/32 anonim ***** válasza:
Kezdeményeztem
2014. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Miért?

Nem vagy elég vonzó?

2014. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!