Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tettetek volna hasonló...

Ti mit tettetek volna hasonló helyzetben? Ez nem parasztság egy kicsit? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy falun lakunk, egy forgalmas főút mellett, minap arra rohantunk ki, hogy valaki veri az ajtónkat (kertes házba lakunk, nem sokan jönnek be, ezért nem zárjuk kulcsra a kaput sosem így bejöhet szinte bárki) kinyitjuk erre egy fiatal lány áll az ajtóban és már lépne befelé, mondjuk neki hogy álljon már meg a menet mit keres itt, mit akar? erre elhadarva mondja hogy nagyon gyorsan be kell mennie a wc-re, mert allergiás és rájött a hasmars, mi ezt ugye nem hittük el, akárkit nem engedünk be pláne ha nem is ismerjük, aztán befutott a fóliasátor mögé, és szó szerint odafosott, elvégezte a nagy dolgát, majd angolosan távozott, beszállt egy fekete Opelbe, és csak semmi magyarázat, még csak nem is fizetett érte, vagy akármi, ez azért túlzás nem?

Filmbe illő volt az egész jelenet, de sajnos ez a valóság emberek, a városiak a parasztok, nem a falusiak, tiszttelettudó ember ilyet nem tesz, hogy csak úgy bemegy a másik portájára és odacsinál, nem?

Talán ha szépen megkért volna beengedjük.


2014. máj. 6. 11:08
 1/4 anonim válasza:
D ha neki nagyon kellett akkor ha be engedtétek volna és követtétek volna wc-ig onnan mit lopott volna el 1 tekercs wc papírt.
2014. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy rúgtam volna s*ggbe, hogy a lába nem éri a földet. Tudod hány törvényt szegett meg ezzel? Kihívtam volna rá a rendőrt. Ez milyen már!? Én városi vagyok, de falun jobban szeretek lenni, és rosszul esik ez az általánosítás, " a városiak a parasztok, ", mert nem mindenki ilyen. Ez igen, tipikus pláza cica, röviden büdös bunkó. De ne általánosíts!
2014. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megoldás zárjátok legközelebb a kaput :D
2014. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem markoltad fel a szart egy lapáttal és b*sztad rá az opelja szélvédőjére?

Amúgy ez nem kicsit parasztság, hanem oltári b*nkóság.

2014. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!