Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok miért erősek?...

A cigányok miért erősek? Mitől nőnek meg ekkorára? Én meg miért vagyok csak 60 kiló 25 éves magyar fiú létemre (rendes családból származom)?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed nem helytálló, mert messze nem minden roma erős. A legtöbb csak amolyan keménykedő, de ha igazán verekedésre kerülne sor, meghúzza magát, de ez igaz a "rendesekre" is. Talán én sportosnak mondanám őket. Az meg, hogy "rendes" családból származol, még nem jelenti azt, hogy Drogba lesz belőled.
2014. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de miért nő meg 80 kilósra a telepi cigány, aki segélyen dorbézol, és én miért vagyok csak 60 kiló ugy, hogy jó kajákat eszem?
2014. máj. 6. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
A sok koxtól tűnnek erősebbnek, de ha verekedésre kerülne a sor nem lenne előnyben egy vékonyabb alkatúval szemben. (ezért is jön egy csapat bevédeni)
2014. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem az én izomtalan 60 kilommal az önvédelmi esélyem zéró
2014. máj. 6. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyél zsíros kajákat, és akkor te is olyan pohósan fogsz kinézni, mint egy "telepi cigány".
2014. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában maximum kövér disznók, de nem erősek. Egyébként pedig érdemes bemenni egy miskolci, vagy pécsi gyermekklinikára, iszonyatos mennyi satnya, fejlődésben elmaradott, gyakran értelmi fogyatékos cigánygyerek van.
2014. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Genetika...

Egy átlagos néger is nagyobb darab lesz, ha ugyan annyit edz, mint egy átlagos fehér.

A cigányokkal is ez a helyzet.

Persze a legtöbb tényleg belövi magát.


(Semmi fajgyűlölet)

2014. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egész más a tapasztalatom. Budapesten legalábbis nem nagyobbak mint mi. A legtöbbjük alacsonyabb mint a magyar átlag bár nem sokkal. A fiatalok többnyire kifejezetten véznák, gebék. Persze a gyúrás népszerű közöttük és a szteroidot sem vetik meg. Idősebbek között sok a kövér, talán az egészségtelen táplálkozástól.

Ismerek egy pár 25 év körüli cigány fiatalt aki maximum 60 kilósak, én pedig magyar vagyok, véletlenül pont 25 éves és közel 80 kiló pedig már jópár éve nem gyúrok és nem sportolok semmi, szteroidot pedig sosem használtam. Itt sántít az elméleted.

2014. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat en nem mákoltam be a génlottó sajnos.
2014. máj. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!