Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti éreztetek már szerelmet...

Ti éreztetek már szerelmet egy zene iránt? Ez nem beteges? :D

Figyelt kérdés
Elég fura így leírni, de az van, hogy kb. 3 éve hatalmas Brains rajongó vagyok. Egyébként a zenekar tagjai között senki sincs aki az esetem lenne, szóval én csak a zenéjükért vagyok oda. Nagyon nehéz megfogalmazni, de amikor hallgatom a zenéjüket akkor annyira boldog vagyok, koncerten meg fhuuu főleg. És ezt az érzést a szerelemhez tudnám hasonlítani. Annyira tökéletes az összes számuk, mindegyik úgy jó, ahogy van, megunhatatlan, szerintem. Biztos vannak mások is, akik nagyon rajonganak egy zenekarért, de én ezt furcsának találom, hogy mikor hallgatom, akkor hirtelen úgy érzem magam mintha szerelmes lennék :DDD

2014. máj. 7. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajongó vagy, ennyi. Nem lesz tőle semmi bajod :D
2014. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a Brainst, királyak :D

A Muse-vel egy ideig én is így voltam, mára már csak "sima" tiszteletet érzek irántuk.

2014. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Muse-zal*
2014. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!