Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok a következő helyzetbe...

Tudnátok a következő helyzetben tanácsot adni? 17/f

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem bírom, ha hozzám érnek. Ez csak apróbb dolgokból áll pl. rárakja a vállamra a kezét, megsimít, hátba vereget. Nagyon rosszul érzem ilyenkor magam, zavart vagyok, gyorsan ver a szívem, rosszul vagyok, és nagyon ,,félek".


Gondolom azért alakult ki, mert sosem voltak hasonló dolgok az életemben, nem emlékszem pl. hogy valaki megölelt volna(amire egyébként nagyon vágyom).


Bizonyos helyzetekben látszik rajtam, és ezt nem szeretném. Mit tehetnék, hogy ezeket jobban viseljem?


Előre is köszönök minden választ! :)


2014. máj. 7. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet,persze nem ennyire.. :)

Megkérhetnéd a haverjaidat,hogy megértőbben viszonyuljanak feléd, s megpróbálhatnád lassan hozzászoktatni magad,persze ez elszántság kérdése.. :)

Mivel nem hiszem,hogy1 otthon vagy1ok a témában kerestem neked pár oldalt:

[link]

[link]

[link]

[link]

Sajnálom.. Úgy hiszem nem tudtam nagyon segíteni,de szorítok! :)

2014. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Nincsenek barátaim. Köszönöm, hálás vagyok a válaszért és a sok linkért. :)
2014. máj. 7. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:

Sajnálom.. :( De gondolj bele ez az internet világa.. Rajtad múlik mit szeretnél elérni s mivel vagy elégedett. A korlátaidat csak te szabod meg magadnak!

Ha szeretnél keress és találni fogsz! Soha ne légy kishitű!

Sok szerencsét kívánok!

2014. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Már 4 éve próbálkozom barátokat találni. Interneten is próbálkoztam már. Mind csúnyán végződött sajnos.
2014. máj. 7. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel! És ,ha 4 évig nem ment?! Menni fog az 5.-ben! :D Csak pozití2van!
2014. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy interneten nem találsz barátokat! Lehetetlen! Olyan nagy a világ...


Szerintem az elején biztosan nehéz lesz, de akit csak tudsz ölelj meg (akivel olyan kapcsolatban vagy). Egy idő után, mikor túllendültél az érintéses undorodon, már szinte vágyni fogsz rá! Olyan, mint a mosoly: ha rámosolyogsz egy emberre, az a mosoly visszaköszön hozzád. :)

2014. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Miért nem vagy képes válaszolni egy privát üzenetre? Szégyelld magad kérdező
2014. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7: Egy üzenetet kaptam, abban nem volt kérdés. Ha kérdést írtál, valószínűleg egy régebbi beszélgetésünkben valami miatt letiltottalak. Szégyellem. :c


Egyébként köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 7. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Rámírsz privátban, kérdező?
2014. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!