Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akkarok beképzelt lenni...

Nem akkarok beképzelt lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tökéletes vagyok,szép okos,jó tanuló,mindenki szeret,tele bagyok barátokal,mindig én vagyok közép pontban és még elég gazdag is vagyok.Emellet elég nehéz nem beképzelt lenni mit tegyek hogy ne legyek az?

üdv:M.O. F/14



2014. máj. 8. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A péniszedet nem emelted ki, szóval mostantól van mint töprengened:D
2014. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, viszont én mégsem cserélnék veled... mégis ki akarna cingárpocsű lenni ?! :D:D
2014. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, hogy ha ez tényleg igaz, akkor úgy is el fogod veszíteni ezt a jó állapotot...
2014. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát ez jó :D

Szerintem legyél beképzelt. Az a legegyszerűbb, ha már tökéletes vagy :D

2014. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 évesen gazdag? Úgy értetted, hogy a szüleid gazdagok, ha jól gondolom.
2014. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most vagy kamu kérdés,vagy tökmindegy,mert már úgyis beképzelt vagy.:D

Amúgy mégis milyen tanácsokra számítottál?

2014. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Általában azoknak, akiknek mindenük megvan hiányzik valami az életükből. A statisztika is azt mutatja, hogy azok, akik a csúcson vannak egyszer lefognak csúszni.


De valóban beképzelt vagy, hiszen egy első mondatod is árulkodik erről. (Egyszerűen tökéletes vagyok,szép okos,jó tanuló,mindenki szeret,tele bagyok barátokal,mindig én vagyok közép pontban és még elég gazdag is vagyok.)


De ahogyan én látom nem vagy tökéletes, mert ha az lettél volna akkor ügyeltél volna arra, hogy szépen írjál a gépelési szabályoknak megfelelően. Például a vesszőt közvetlen a szó után tesszük, majd egy szóköz és csak ezután folytatjuk az írást.

2014. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!