Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Éreztetek egy másik...

Lányok! Éreztetek egy másik lány iránt akkora haragot hogy legszivesebben egy kanál vizbe folytottátok volna?

Figyelt kérdés
Van egy csaj! Règen nagyon jo baràtnôm volt de megutàltam! Volt rà rengeteg okom! A màsik az hogy pàrom vèdi ôt mert szerinte rendes ez a làny! Mit tegyek utàlom? Olaj a tûzre hogy pàrom is vèdi! 21L
2014. máj. 8. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ne foglalkozz vele?
2014. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is éreztem már így, nem is egyszer. egyszerűen csak elkerültem és próbáltam vele nem foglalkozni. Az elején nagyon nehéz volt, de aztán rájöttem hogy az élet túl rövid ahhoz hogy gyűlölködésre pocsékoljuk ezt a kis időt. :) próbálj meg békét teremteni belsőben, aztán ha elég erős leszel hozzá, ezt gyakorlatban is próbáld meg :) hajrá!
2014. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!