Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira ronda és szerencsétlen...

Annyira ronda és szerencsétlen vagyok, hogy legszívesebben meghalnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hízásra hajlamos vagyok, kb. nincs olyan testrészem amin ne lenne stria.

A bőröm száraz, tágak a pórusaim, tele vagyok miteszerrel.

Barna hajam, barna szemem van, erősen szőrösödök.

Csúnyák, nagyok, görbék a fogaim hiába volt fogszabályzóm, és hiába ápolom folyamatosan, most is van vagy 6 lyukas.

Őszülök, törik a hajam, erősen korpásodom, zsíros.

Rövidek az ujjaim, törnek a körmeim.

Tele vagyok anyajeggyel.

És még sorolhatnám napestig...

Próbálok ápolt, igényes lenni, de annyi pénzembe és energiámba kerül, hogy feladom.

22 éves vagyok, nem volt még barátom, kapcsolatom soha.


Egy genetikai hulladék vagyok. Kivagyok :(


2013. júl. 8. 22:35
1 2
 1/12 acelsziv ***** válasza:
0%
talán, ha ezt képekkel is igazolnád... Könnyebb lenne tanácsot is adni.
2013. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen mondjuk egy kép nem ártana mert így elég nehéz elképzelni a valóságot!
2013. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A hajad és a körmöd mást is elárulhat. Első körben háziorvos és vérvétel, hogy van-e hiánybetegséged.
2013. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

annyira csúnya csak nem vagy mint geronazzo mária


[link]


am dobj fel egy pár képet hátha tudunk írni min kéne változtatnod

2013. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 acelsziv ***** válasza:
100%
4-es azért mi se anyázással kezdtük :D Ez a kép most muszáj volt?
2013. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
64%

Nem vagy hulladék!

Senki sem tökéletes!

Ahogy apám mondaná: fogadd el úgy magad,ahogy vagy.Tudod te, hogy mennyi ember cserélne a te életeddel?Akik pl. Rákosak,nincsen kez ük,vagy foguk!

Én sem vagyok a Miss. Mesés. Nekem sem a legszebbek a fogaim, a. kezem is ekcémás, de ELFOGADOM magam úgy ahogy vagyok! És ha tudnék változatni magamon,akkor sem változatnék semmit,pl csak azért h valaki szeressen!!!

Remélem most egy kicsit jobban érzed magad,ha tudod, nem csak te vagy az egyetlen olyan ember aki küzd vmi problémával.problémákkal. L/14

2013. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem tehetsz róla,hogy hízol,

ezért ne hibáztasd magad!

Én is csúnyának tartom magam,

és sikertelennek,

mégis van,aki szépnek mond.


Régen sokan bántottak szóval,

mert túl zárkózott vagyok,

később mégis voltak,

akik eltűrtek,

de a rossz emlékek miatt,

nem tudok bízni senkiben,

csak ami hihető,

azt hiszem el.


Orvos nem tud segíteni?

Nem valami gyógyszernek a mellékhatása

a hízás és a szőrösödés?

2013. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy csak rossz dolgokkal próbálkozol, én is 22 vagyok a hízáson kívül minden problémám előjött, mégis okés már minden.


stria - nincs sok, mert alapból nem vagyok hajlamos a hízásra, de a csípőmön van pár és nagyon sok vékány lányt is ismerek striával, mert gyorsan híztak csípőre tini korukban.


miteszer: ó, ha csak miteszer lenne. havonta járok kozmetikushoz, hogy ne legyenek undi pattanások, így tudom kordában tartani.


barna haj, barna szem---> szőr: nem tudom, hogy te mit csinálsz, de én megküldöm epillátorral. Először fáj, de aztán egyre kevésbé, én már alig érzem.


nekem is visszaállt 1 fogam a fogszabi után, de szerencsére nem szokták észrevenni. A köröm és a haj mellet ez is alapozza a gyanúm, hogy lehet valami betegséged a háttérben. Tényleg tegyél egy kört a háziorvosodnál.


anyajegy - hát puff, ez legyen a legnagyobb bajom, nem szabad sokat napoznom, mert akkor lesz nagyon sok. Nyáron az első napra mindenem szeplős lesz, a vállam és a kézfejem.


Korpa - kék flakonos elséve, rózsaszín címkével, valami 2 in 1 balzsamos cucc is.


Zsírosodás - ez is a samponnal függhet össze, van olyan jó hírű márka, amitől másnap végére tök csapzottan néznék ki.


Kitágult pórusok - dobd el azt a rohadt nagyítós tükröt


rövid ujjak - jézusom, mégis ki nézi??


Száraz bőr - nem látom, de dobd el az összes szar tusfürdőt és vegyél természetes anyagokból készült szappant. Először le kell radírozni az elhalt hámsejteket, utána hidratálni, hidratálni, hidratálni és természetes szappant használni, mert a tusfürdők nem tudják levinni az elhalt hámsejteket ha túl sok van.


A gondjaid többsége kezelhető, csak nem találtad meg a megfelelő szakembert.

2013. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A haj+bőr+köröm problémák a nem megfelelő táplálkozás miatt vannak. Próbálj meg egészségesen étkezni, ( lisztet hagyd el, cukorból, sóból próbálj minél kevesebbet fogyasztani)derítsd ki, milyen vitaminok hiányoznak a szervezetedből és igyál meg minden nap kb 3 liter vizet. Mozogj egy kicsit többet, nem kell feltétlen sportolni, de ne ülj folyton otthon, menj ki a levegőre.. Ha ezt az életmódot folytatod, rövid időn belül megszűnnek ezek a problémák, a hangulatod+ az önbizalmad is megnő. A barna hajjal és szemmel nem tudom, mi a baj, szerintem szép és a rövid ujjakkal sincs semmi baj, ahogy az anyajegyekkel sem.. A fogaiddal annyit tudsz tenni, hogy elmész a fogorvoshoz és betömeted a lyukakat,ennyi.. Ezek nem olyan dolgok, amiken ne lehetne változtatni, csak az a lényeg, hogy ne a felszínt próbáld kezelgetni krémekkel, meg hasonló hülyeségekkel, hanem először belülről kell megtisztulnod.
2013. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 acelsziv ***** válasza:
Sok problémát orvosolhat, ha megfelelő mennyiségű vitamint és ásványi anyagot viszel be. Kevesebb zsír, cukor, fűszer, több zöldség és gyümölcs.
2013. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!