Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó az neki, ha sosem...

Miért jó az neki, ha sosem monndja ki tisztán amit akar, hanem úgy fogalmaz, hogy nekem kelljen kiszedni belőle kérdésekkel a mondandóját? 20/F

Figyelt kérdés
Lány az illető, de lehetetlenség vele beszélni, már azt csinálom hogy direkt nem kérdezek rá, hanem mondom hogy "aha, hát igen" stb. Mire jó ez hogy nem tudja elmesélni amit akar, hanem azt várja hogy én kérdezgessek az egyértelmű utalásaira?
2014. máj. 12. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán érzi igy, hogy figyelsz rá.
2014. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy idegesítő tulajdonság,én sem csípem annyira,mikor a barátom ezt csinálja.Ő egyébként olyan típus,aki szereti,ha olvasnak a gondolataiban,mert nem mer megnyílni vagy tisztán fogalmazni,nem bőbeszédű,és nem is akarja igazán kimondani,amit gondol.Talán ennél a lánynál is ez az eset áll fenn.
2014. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem jó, csak hát nőből van, ez ezzel jár.
2014. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!