Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátomat hogyan tudnám...

A barátomat hogyan tudnám kissé észhez téríteni?

Figyelt kérdés

Szeretném ha foglalkozna velem, de normálisan. Elvinne akár moziba, vagy bánom is én, csak ő találna már végre ki valamit magától. Ha nem csak úgy viselkedne velem mint egy cuki kis háziállattal... ebből már rég elegem van. De hiába mondom neki, mintha fel sem fogná mit akarok...

Arra is gondoltam már hogy féltékennyé kéne tennem, de vajon érne bármit is? Sose láttam még féltékenynek, lehet nem is tud az lenni. Vagy lehet nem is szeret. Megmagyarázná hogy miért nem haladt a kapcsolatunk semerre 3 év alatt sem... de ha meg nem szeret mi a francnak van velem? Mit kezdjek vele?


2014. máj. 13. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki, az érzelem nem kölcsönös.
2014. máj. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Simán bekövült a kapcsolat és egy dolgot ne felejts, mikor emberekkel van dolgod: arra figyelj ki hogyan cselekszik, ne arra mit mondanak.

Már jelezted, hogy akarsz menni erre arra, ő meg nem foglalkozik ezzel.

Megoldás? Menj el moziba, túrázni, teázóba, koncertre, stb. amit akarsz VALAKIVEL, plusz pont ha egy sráccal teszed ezt.

Ekkor vagy kapcsolt - és hidd el, kapcsolni fog höhö - ha meg nem akkor egyszerűen találj magadnak valaki mást.

Szóval ennyi a lényeg - és srácként mondom ezt - tiszteld a saját vágyaidat, hogy mások is tiszeljék azokat!

Sok sikert

2014. máj. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy egy hülye hisztis p.csa? Normálisan nem lehet együtt élni?
2014. máj. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tompult, hogy egy ilyen egyszerű dolgot sem fogna fel, mit akarsz tőle?
2014. máj. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!