Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legjobb barátomat kegyetlenü...

A legjobb barátomat kegyetlenül zsarolják, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy ismerőse, aki ismeri az egyik titkát, és azzal zsarolja, hogy ha nem lesz a barátnője elmond mindent mindenkinek. Ismerem a titkot, ennek tényleg nem kéne kiderülnie... De az a baj, hogy nem csak a barátnőjének tartja, hanem a szolgájának, és nagyon kegyetlenül alázza lelkileg. Ez a barátnőm meg amúgy is nagyon gyenge lelkileg, szar gyerekkora volt, és többször próbált már öngyilkos lenni, csak mindig ott tudtam lenni mellette, így nem tette meg, és félek hogy a srác miatt megteszi... Mert a srác is tudja, és ezt is akarja... Valaki segítsen nagyon kétségbe vagyok esve!!!

2014. márc. 30. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki lehetne cselezni, de ehhez már nagyon elrugaszkodottnak kell lenni. Ha Tényleg, Tényleg semmilyen más lehetőség nincs, és nem látnám a fényt az alagút végén, Én magamban tennék kárt. Aztán szépen elmennék a rendőrségre és feljelenteném. Téged pedig, mint legjobb barátomat, hamis tanúzásra kérnélek.
2014. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyunk 18 évesek, Ő pedig az egészet titkolja, már felvetettem neki, de nem tudtuk rendesen megbeszélni, mert az a személy aki zsarolja, eltiltott tőle, és az osztályból is van egy besúgója.
2014. márc. 30. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Akkor erőltessétek meg magatokat. Tanár, szülő, szülők. Akár sms-ben, akár levélben (ha neki nem megy, TE) de informálnod kell valakit Sürgősen.
2014. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Várok holnapig szerintem, de az lesz...
2014. márc. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!