Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok, szerintetek cikis az...

Csajok, szerintetek cikis az ha egy 18 éves fiú még szeret gépen játszani?

Figyelt kérdés
Nem ilyen no life kocka életmódot értek ezalatt hanem csak néha leül játszani és emellett másból is áll az élete.

2014. máj. 13. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki.
2014. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki???
2014. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Én 28 vagyok és még mindig szeretek gépen játszani. Pont leszarom hogy a csajoknak ez cikis-e vagy sem. Én sem ugatok bele hogy heti 1 hónapot lóg a Failbookon, az sem jobb semmivel. Ha nem tetszik neki húzzon a francba :@
2014. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Mondjuk én személy szerint nem szeretem ha egy fiú a gép előtt kockul ha mást is csinálhatna.
2014. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
uccsó válaszoló :D próbálj ki valami jó játékot egy jó gépen és megértesz bennünket
2014. máj. 13. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 24 éves lány vagyok és én is szeretek gépen játszani. Meg konzolon is. Szerintem egyáltalán nem ciki. Mindenki azt csinálja szabadidejében, amihez kedve van.
2014. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bárcsak egy ilyen csajom lenne :D
2014. máj. 13. 13:35
 8/11 anonim válasza:
Én 28éves nő vagyok és szeretek játszani gépen konzolon, mindegy :D
2014. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én is szoktam gépezni, játszani, főleg télen, meg rossz időben, de ilyenkor tavasszal, nyáron szinte sosem. Inkább a szabadban vagyok, jövök, megyek, élem az életem. Sajnálnám, ha azért maradnának ki dolgok az életemből, mert egész nap csak a gép előtt ültem

Persze, nem vagyunk egyformák, mindenki más értékrendet képvisel, más az érdeklődési köre, de egy játék sosem fog senkink se életre szóló élményeket, emlékeket nyújtani. F

2014. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt gamerek is vannak. Sőt több van belőlük ugyanis ők jobban megengedhetik maguknak mint a Józsika az uzsonnapénzéből.
2014. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!