Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit cselekednétek ha nyílt...

Ti mit cselekednétek ha nyílt erőszakot látnátok az utcán? (videó lentebb)

Figyelt kérdés

Ezt a megrendezett videót találtam a neten mintha egy férfi épp egy nővel erőszakoskodna fényes nappal egy nyílt parkban

meglepő de a legtöbb ember kikerülte őket.

Ti mit cselekednétek egy ilyen helyzetben? Illetve mi a videóban látott emberekről a véleményetek?


https://www.youtube.com/watch?v=zNOTWjIJ58E&list=TL3rcMNCgSu..


2014. máj. 17. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Hívnék rendőrt... Kicsit arrébb...


50 kilós lányként azthiszem ennyit tehetek csak.

2014. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit szerintem.
2014. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen és mindenképpen. Égne a pofám, ha csak állnék és meg sem szólalnék.
2014. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit cselekednénk: ami a legjobban a mi érdekünk. Semmit.

Aki mást mond, az maximum most önérzetesen lepontoz: ha valóban ilyen helyzetbe kerülne, aligha volna bátorsága odamenni. Ők főleg nők egyébként.

2014. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó azért nem hiszem el hogy senki nem menne oda aki itt azt írná ahogy a videóban is láttuk volt aki odament
2014. máj. 17. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
A négyes magából indul ki. De ez korántsem azt jelenti, hogy ez mindenkire igaz. Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni. Én, nőként, mint már írtam, odamennék. Engem zavar, irritál és bűntudatom lenne, ha nem tennék semmit. Szóval megismétlem: ne magadból indulj ki.
2014. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha veled történne ilyesmi négyes? Mit szólnál, ha az emberek kikerülnének, nem tennének semmit?
2014. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem vagyok magatehetetlen, de ha rosszul is sülnének el a dolgok, legalább a számat kinyitnám és konkrétan rászólnék az emberekre, hogy csináljanak valamit.
2014. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4


rengetegen mégis elmennek mentősnek, tűzoltónak, rendőrnek, ahol segítenek. És azt se lehet mondani, hogy a pénz miatt csinálják, mert köztudott hogy nincsenek túlfizetve.


Szóval ne általánosíts!

2014. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!