Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes elkezdenem videókat...

Érdemes elkezdenem videókat készíteni Youtube-ra?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Eléggé életvidám, letardált. (LoL) Eég nyílt vagyok, és sokszor vannak jó beszólásaim. Ezt nem tudom, hogya mondjam el, de szerintem normális fejem van. Szépen ki tudom magamat fejezni, nem hadarok, válogatottan beszélek.


Olyan videóim lennének, mint például Herby-nek, Szefi-nek... és még sorolhatnám.

Ezt nem a pénz, vagy a sok "rajongó" miatt tenném, hanem szórakozásból.

Érdemes lenne elkezdenem?

Esetleg feltöltök egy videót, és megosztom itt egy kérdésben, hogy milyen?

Előre is köszönöm!



2014. jan. 28. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, más 5000 ember is ezt próbálja, mégis alig ér el nézettséget. 20-30 ember megnézné ezeket, aztán ennyi lenne. Én láttam már rohadt ötletes videósokat, az egyik egy CoD profi csávó volt, talán ő jelenleg papíron a legjobb játékos CoD 4-ben. Iszonyat jó dumája van, jobb mint szefié. Csomó játékról csinált bemutatókat, meg mesélt a nemzetközi cod versenyekről ilyen életfiló videókban. Vagy 4 komment ha volt alattuk, alig nézi valaki.
2014. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Válogatottan beszélsz? Azt úgy mondják, hogy választékosan.


Ha szórakozásból csinálod, akkor miért ne? Ha pénzért / hírnévért akkor nem érdemes. Esetleg ha nagyon jó vagy angolból akkor igen.

2014. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozásból csinálhatod, max a kutya nem fogja nézni, de ha nem a rajongók miatt csinálod akkor halál mindegy.
2014. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Játékkommentár ki a tökömet érdekli? Ez annyira kocka dolog...

Ha hasonlót csinálsz mint mondjuk az EQUALS3 (Ray William Johnson), vagy Shane Dawson, és jól, az már érdekes lehet. Az egyetlen magyar vlog, ami az ő szintjük az a Hollywoodi Hírügynükség, a többi lúzer.

2014. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"letardált"???

Az meg mi? Magyarázd már meg :-D

2014. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Egy nagy büdös fenét felesleges elkezdeni! Nyugodtan vágjál bele próbáld meg ne add fel soha! Soha se tudni mennyire vagy jó ebben amíg ki nem próbálod lehet sokkal jobb vagy mint herby szefi csak még nem mutattad meg magadat! Az elsó hozzászóló meg húzzon el a any....ba!!!! Miért akarná lebeszélni.. és ha van 5000 béna miért ne próbálhatná meg lehet lepipálja a többieket! 40 évesen se késő megmutatni a tudását. csak olyant mutass amit még nem láttak, legyél vicces és ne add fel soha ja és a trollokra soha ne reagálj!
2014. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy jobban belegondolok, van esélye a dolognak.

Saját bevallásod szerint "válogatottan" beszélsz és "letardált" vagy - ez az értelmi szint pedig megfelel a Való Világ színvonalnak. Azt meg ugye sokan nézik...

2014. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Főleg #6!

Először is elnézést, ha hibásan írok. Csak hozzászoktam a laptop billentyűzethez, és most rendessel kell gépelnem! A letardált igazából retaldált akart lenni. Az hogy mindenből viccet csinálok, és mindenre tudok viccet mondani, bármi is legyen az. A röhögésem mint egy lóé!

2014. jan. 28. 21:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Apám, hogy ha a röhögésed mint a lóé, akkor mindenképpen linkeld a videóidat!
2014. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Retaldált? Ez is elég válogatott!
2014. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!