Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik név tetszik ezek...

Melyik név tetszik ezek közül, és melyik nem: Enikő, Melinda, Eszter, Janka, Barbara?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 19:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Eszter tetszik, a többi nem. Bár ha nagyon kellene választanom, akkor esetleg Melinda vagy Barbara.
2014. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekem igazából egyik sem, átlagos nevek.

Enikő: semmilyen érzelmet nem vált ki belőlem.


Melinda: talán még ez tetszik a legjobban.


Eszter: Iszonyú gyakori név, szerintem megkérdezel akárkit, biztos, hogy kapásból fel tud sorolni 15 Esztert, akit ismer.


Janka: nagyon öreges, nekem egy néni jut róla eszembe.


Barbara: túl sok talán az a betű, és sajnos akiket ismertem Barbarákat, valahogy egyik sem volt az én világom. És mindig a Barbie baba jut róla eszembe.

2014. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%

Janka és Melinda nekem nagyon tetszenek.


Eszter hangzásra tetszik, de hiába nagyon gyakori név, egyvalakit ismerek csak, akit így hívnak és nem ráz tőle a hideg.


Enikő és Barbara számomra csúnya nevek.

2014. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Janka és Eszter tetszik.

Barbara nem rossz, a többi nem igazán tetszik.

2015. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik: Janka. A többi nekem elmegy kategóriás. Szépek, de nekem nem a kedvenceim - de nem is kifejezetten rondák.
2016. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!