Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs önbizalmam! Mit tegyek?

Nincs önbizalmam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kishitű vagyok. Nem hiszem el magamról, hogy értékes ember vagyok, emiatt a barátomnak is rossz, mert hiába győzött meg már százszor, hogy engem szeret, én mégis könnyen féltékeny leszek másokra, mert ők "jobbak" nálam. És beleképzelem, hogy más lányokat figyel, közben nem is. Hogyan szerezhetnék önbizalmat ahhoz, hogy elhiggyem, értékes vagyok, és képes vagyok megoldani minden feladatot? 18L

2014. máj. 19. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz magadba, keresd a jót, ha ugy hiszed "nincs" semmi jó benned, akkor képzeld el a jövődet ugy ahogy szeretnéd, és képzeld el hogy jó vagy valamibe (amit legjobban szeretnél). És ha megvan, akkor ezentul azért élj hogy azt elérted, és jó vagy valamibe, ha megvan, akkor élvezd! :)

A féltékenységet dobt ki magadbol, bizz a barátodba, és legyetek sokáig eggyüt! :)

2014. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy te szerinted ők jobbak? A barátod téged szeret, szerinte ők nem jobbak. Gondolkozz el, hogy mik az értékeid, mert ha nem hiszed el, hogy értékes vagy, akkor nem vagy tisztában magaddal még.
2014. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)
2014. máj. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!