Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés szegénynek lenni?

Milyen érzés szegénynek lenni?

Figyelt kérdés
Annyi pénzem van hogy nem tudom elkölteni, az iskolában is csúfolnak emiatt. Hogy tudnám szegénynek tettetni magam?

2014. máj. 22. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell szegénynek tettetni magad, egyszerűen ne kérkedj a gazdagságoddal.
2014. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jótékonykodj,segíts másokon,akkor biztosan nem fognak csúfolni.

Nem jó érzés,hogy arra is válaszoljak,viszont sokkal több mindennek lehet örülni :)

2014. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom nem a titkosszolgálattól tudják hogy sok pénzed van, hanem te mondtad el nekik. És ha már tudják hogy gazdag vagy akkor miért gondolod hogy nem fog feltűnni hogy szegénynek állítod be magad?


Amúgy ajánlom a South Park 5. évad 12. részét, egy gazdag gyereket szintén zavar ez, ezért megpróbál változtatni ezen.

2014. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felszabadult, kellemes érzés, nincsenek gondok, problémák, nem kell félni senkitől, nem akarnak kirabolni, stb. A pénzedet tedd a matrac alá és máris nem okoz gondot.
2014. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaban? Te nem vagy gazdag csak a szuleid es ugylatszik szegenyek elegge elrontottak teged.
2014. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegénynek lenni "pocsék" érzés, de ha abba születik bele valaki, akkor természetesként veszi, hiszen abban él kezdettől fogva.


Akkor a legrosszabb, amikor jobban megy a szekér, és utána csúszik le valaki. Ilyenkor már megtapasztalod a jobb létet, és nagyon nehéz arról lemondani...

Lelkileg és testileg is megvisel.


Én módosnak tartom magam, viszont ezt nem tudja senki. Nem dicsekszem vele, és nem is élek úgy, hogy ezt feltételezhesse bárki rólam. Éppen ezért nincs irigyem, és ebből a szempontból rosszakaróm sem.

Ennyi a titok nyitja.

Ha úgy gondolod, valakikben ez a tény irigységet, ellenszenvet vált ki, akkor ne helyezd előtérbe.


Mindig voltak szegények és gazdagok, és lesznek is. Ha Te egy anyagilag alattad álló társaságba akarsz beilleszkedni, akkor "alkalmazkodj" hozzájuk ilyen szempontból is.

2014. máj. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
mivel iskolába jársz gondolom a szüleidtől kapod a pénzt, ez azt jelenti hogy nem vagy gazdag, ellenben buta vagy hogy a szüleid gazdagságával kérkedsz
2014. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
borzalmas a legrosszabb ellensegeimnek kivánom! bizonytalanság,tehetetlenség,szorongás,alsóbbrendunek érzi magát az ember
2014. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülnék ha ez lenne a legnagyobb bajom :)
2014. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nemtudom szerencsére,ugyanolyan ember vagyok mint te,csak nekem nem kell megjátszani a csórikámat,merthogy én a Rózsadombon lakom,és az itteni MZSG-be járok(ahol hasonló emberek vannak) Keress ilyen sulit,én be nem tenném a 46-os lábamat sok csórikám közé,mert ehez van eszük,hogy gúnyoljanak,de hogy segítsenek arra már nincs..Itt GyK-n rendes gyerekek vannak:)
2014. máj. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!