Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk milyen tulajdonságokat...

Fiúk milyen tulajdonságokat kerestek egy lányban?

Figyelt kérdés
Pl: legyen vicces vagy karcsú hosszú vs rövid haj ,imádja a focit , okos , szőke (agyilag vagy hajszínileg is ) meg úgy általában mi az ami nektek bejön?? Lehetőleg 12-27 éves fiúk válaszát várom ! :) és írjatok kort!! :D

2014. máj. 23. 17:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kifinomult, fitt, aranyos, alacsony barna, szőke, kék szem előny, kedves, rendkivül okos, bétor és magabiztos ezek a főbb támpontok. F-17
2014. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Legyen okos, komoly, de ha kell legyen vicces, komolytalan. Nagyjából legyen egy az érdeklődésünk, ami nálam főleg a misztika. Külsőre igazából ha a fent említettek megvannak tök mindegy, de ha volna tökéletes akkor hosszú fekete haj, nálam valamivel alacsonyabb, 50 és 65 kiló között, nagyjából szép arc de ez nagyon relatív, és ennyi.

24

2014. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Legyen kedves, szeressen, ne legyen buta, a zöld szemért és a hosszú fekete hajért bolondulok, de nem feltétel :P, ami az egyéb külsőséget illeti: legyen kicsit alacsonyabb nálam, ne legyen túl vékony és túl kövér sem.


22/F

2014. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy csak legyen szép, intelligens, hűséges, vidám és szeressen. Teljesen mindegy milyen színű a haja stb és az a baj, hogy ezzel a szűkítéssel sem találom meg akit szeretnék.
2014. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok, lemaradt hogy 20 éves vagyok
2014. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nézzük a belsöt:

legyen vicces,aranyos,más mint a többi,komoly is tudjon lenni,ne legyen beképzelt/ nagy egójú k*rv@,

külsöleg..: alacsony/velem egymagas,vörös/szöke(szökésbarna),formás (nem pálcika hanem van rajta fognivaló),cuki mosolya legyen,barna/zöld szem,


kb. ennyi >< 17/F

2014. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tudja használni a keresőmodult, és jöjjön rá, hogy ugyanezt két naponta megkérdezi valami ideszédült kiscsaj.
2014. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves, aranyos, nem kell hogy lexikon legyen de legyen egy alap tudása, lehessen vele beszélgetni ne egyszavas válaszokat adjon, értse a viccet, sőt legyen kicsit beteg a humora. ja és nem árt ha szeret :D

a külső kevésbé fontos. ha minden megvan benne ami nagyon megfog akkor hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni.

2014. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi és nincs valaki aki kicsit "fiatalabb" mert az ő véleményük is érdekelne.. (hogy mondjuk miben tér el egy nagyobbtól) :)
2014. máj. 26. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:
8. vagyok 17 éves nem tudom fiatalabb alatt mit értettél :D
2014. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!