Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak milyen noi tulajdons...

A férfiak milyen noi tulajdonságokat szeretnek? Mi az, amitol egy férfi azt érzi, hogy egy csaj (a barátnoje mondjuk) megfelel neki? Fiúk segítségét kérném, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

azt mondják, hogy minden férfi kedvel olyan dolgokat a nokben, amiket általában elszúrnak a nok.

én a barátommal sokszor próbálok hulyéskedni, de azért megtartom némileg a komolyságom

Mennyire jó ez?

Mit szeretnek a férfiak? Mikor érzik úgy, hogy érdemes tervezni a novel?


Értelmetlen és kritikus válaszokaaat neeeh..! Azok nem érdekelnek...



2014. máj. 6. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Első talán a hűség.

Sajnos itt kb a 99% el is vérzik.

Ha nem is kefél félre, akkor se nézem jó szemmel, ha flörtöl, meg közönségesen viseledik.

Kb itt már a nők 90%-a el is bukik.

Aztán jó lenne, ha lenne valami épkézláb terve az életről, szal nem csak arra várna, h majd a férfi, szal nálam az eladók, otthonülők, bölcsészek meg stb kapásból kiesnek.

Legyen nőies, de ezt 25-30 alatt annyira nem veszem komolyan, mert tudom, h az agyi kapacitásuk ilyenkor még elég közel áll a nullához, ezt próbálják meg ellensúlyozni az állandó okoskodással meg a két vödör festékkel(imádom mikor járni se tud a magassarkúban;)

Nagyjából ennyi, mert a végén még belelóg a kezem....

2014. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az eladók kiesnek!

Na az értelem nálad is kiveri a biztosítékot!

2014. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
"mert tudom, h az agyi kapacitásuk ilyenkor még elég közel áll a nullához" 25 évesnek? Bár nem vagyok itt illetékes, de ez azért elég furcsa. Akkor hány éves kortól lehet értelmes?(103N, a biztonság kedvéért)
2014. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%-os, te valami bordélyházban nőttél fel?:)
2014. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
48%

Elszúrnak? hmm...Elgondolkodtató

Szerintem amit "elszúrhat"egy nő az lehet, hogy nem figyelmes és nem érdekli a párja. Valamint a vicceire figyelj és bármennyire nem is vicces azokon nevess ne érezze magát hülyén. Valamint te is viccelődj esetleg néha bolondulj meg. :D én bírom amikor megőrül egy csak és már majdnem habzik a szája a röhögéstől főleg ha saját magán nevet xD élvezem ez valami furcsa fétis lehet de ha írnál kort akkor egyszerűbb lenne mivel én 19 vagyok valószínűleg nincsenek olyan igényeim mint egy 25 vagy a fölötti férfinak aki már lehet nem csak szimpla nyári bulizós rózsaszín kapcsolatra vágyik hanem hosszabban tervez. :D

De ha tud poénkodni egy csaj fiús témában is az a legjobb ha nem egy álszent kis királylány hanem akár még oda is tud fingani xD

2014. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nállam a hűség,komolyság és ahogy sokan mondták előttem,legyen valami terve az életben.

Na ha ezek megvannak egy nőben akkor azt mondom,hogy igen érdemes ezzel a nővel hosszú távon is gondolkozni.

A külső nekem másodlagos dolog :D ugyanis ha valakit szeret egy férfi úgyis ő lesz neki a leg szebb a világon. Jó azért nekem is vannak eseteim és olyanok is akik nem az eseteim.

2014. máj. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hűség ugye. Meg, hogy értse azt, hogy "élni és élni hagyni", ne szóljon bele mindenbe. :)


A hiszti az elég halálos tud lenni, még nagyon komoly kapcsolatot, ahol a fiú nagyon szereti a lányt, még olyat is tönkre lehet vele vágni.

Tehát a hisztivel nagyon óvatosan, és ha van is, nagyon sokat segít, ha másnak a nő belátja és bocsánatot kér.


Én akkor érezném úgy, hogy érdemes tervezni a nővel, ha a lányon látom, hogy komolyan gondolja, nem "kikapós". :) És ezek mellett mondjuk két év együttélés során, jól működnek a dolgok, főleg a föntiek, meg persze a szexualitás is. Két év együttélés az nem árt...


Humor: hát nézd, ismerek olyan nőt, aki komoly nő, jó természetes van, kész angyal, és próbált(!) viccesnek lenni, hát eléggé lehangoló volt. Szóval csak ha magától jön. Ha a férfi viccein nevetsz jókat, az ellenben a férfinek nagyon imponál! :)

2014. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
másnak=másnaP :) Bocsi, elírtam...
2014. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát nem csodálom, hogy az elsot tobb, mint 90÷ megcsalta.."bölcsészek egybol kiesnek" Azért elég messze áll a valóságtól, hogy a bölcsészeket a nullához hasonlìtsuk. A tanárok, fordítók, agyturkászok akkor ezek senkik, a menedzsernők, azok a valakik kizárólag.
2016. ápr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!