Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan oldjam meg a problémáim...

Hogyan oldjam meg a problémáim? 17/f

Figyelt kérdés

Elég érzékeny/érzelgős fiú vagyok, mert rengeteget bántottak, illetve más dolgok miatt is. Emiatt mindennapossá vált hogy szorongok a hétköznapokban és mivel rengeteg dolog kimaradt az életemből, vannak dolgok, amik nekem gondot okoznak, másnak pedig általános. Sosem volt barátom, egyszer úgy éreztem, hogy talán mégis, és beszéltem neki a problémáimról. Azt mondta nyugodtan, számára ez nem teher, egy héttel később pedig azt mondta, hogy visszahúzom őt, ezért nem szeretne többet beszélni velem. Szüleim közömbösek számomra, tőlük sem kaptam soha semmit anyagi támogatáson kívül.Én próbáltam nyitni feléjük, de nem igazán engedték. Pszichológusnak nem tudnék beszélni ezekről, főleg annak tudatában hogy kötelessége bizonyos dolgokat elárulni szüleimnek, ha nagykorú leszek ezt újra megfontolom. Egy ideje karcolom magam, és nagyon megnyugtat, segít engem, de nem szeretném ilyen módon megoldani a problémáim, kezelni a (lelki)fájdalmaim.


Mit tehetnék? Egyedül vagyok és nincs, aki megértene. És nem tudom merre fordulhatnék segítségért. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.



2014. máj. 24. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:

keress egy jó barátot aki megért téged.

neki elmondhatod hogy mit érzel.

de a legjobb mégis csak egy pszichológussal találkozni ők se olyan gonosz emberek csak segíteni akarnak:)

2014. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, és még a karcolással nem mész majd semmire mert a lelked hozzászokik és akkor már nem fog "segíteni"
2014. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Próbalj pozitiv lenni még ha fáj is valami. Talán én sem szivesen barátkoznék olyannal akin látom h szinte öngyilkos akar lenni. Az is lehet h a hozzáállásoddal van baj és folyton sötéten látsz mindent erre érthette a srác aki azt mondta h lehúzod. Próbálj meg változtatni a gondolkodásodon!

20F (meleg) vagyok de szivesen beszélnék veled ha gondolod! :)

2014. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: Lány volt. Köszönöm, próbáltam idegennek elmondani mindent, de ez nem segített. Csak egy valódi barát lenne képes rá azt gondolom.
2014. máj. 24. 08:52
 5/6 Luna01 válasza:
Szia. Nyugodtan írj nekem.:D
2014. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen meghallgatlak! :)
2014. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!