Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki végrehajtóként dolgozik...

Aki végrehajtóként dolgozik az mit mond a gyerekének, ha megkérdezi "apu hogy telt a munka"?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Éppen azt, mint a hóhér vagy egy miniszterelnök.
2014. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Jol, kicsim. Tudod ott van az a bácsi, aki nem fizeti a gyerektartast mar evek óta es emiatt a kisgyerek nem kap uj cipőt: lefoglaltam az uj autóját, úgyhogy az anyukája tud majd neki cipőt venni végre.
2014. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az is csak egy munka, mint a többi. Ha valahol kikapcsolják az áramot, ott sem a villanyszerelő tehet a dologról.
2014. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy jól szituált gyereknek elég egyszer elmagyarázni, hogy van ilyen meló is, valakinek el kell végezni.

21F

2014. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanazt,mint bármely más foglalkozást végző felnőtt.Arról ő nem tehet,hogy valaki olyan anyagi helyzetbe kerül,amilyenbe.Neki ez a munkája,nyilván nem csinálhat belőle lelkiismereti kérdést.
2014. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerinted a sírásó, vagy boncmester mit mond, mikor megkérdezik a munkájáról?

vagy aki egész nap wc-t takarít szállodákban?

vagy a mészáros, aki naponta több 100 állatot öl meg erőszakosan, mert ugye az állat sem akar meghalni, meg kell ölni, és egy 7-8mázsás marhát nem olyan egyszerű!

szerinted ezek az emberek mit mondanak otthon?

2014. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet csak egy munka, de én azért ezt nem csinálnám. Inkább a sírásás vagy takarítás stb.
2014. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

szerintem ebben a szakmában semmi kivetni való nincs, és mielőtt a mondat első része után már a piros kezet nyomnátok, gondoljátok kicsit át: biztos, hogy mindig az a szegény áldozat, akihez kimegy a végre hajtó?


Akikre ráküldik a végrehajtót, az korábban felvállalt egy kötelezettséget, amit nem tudott teljesíteni. Mielőtt az ember bele vág egy ilyenbe, érdemes jól átgondolni: "akkor is tudom majd legalább egy ideig fizetni, ha ki üt valami baj?" Persze vannak extrém esetek, főleg most a válság idején, de egy normális időszakban, a legtöbb esetben pusztán meggondolatlanságról van szó. És akkor sír a szájuk és a végrehajtók a gonoszak... Egyék meg amit főztek!

2014. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
előző: igen valaki csinált valami baromságot, de azért nem lennék én aki kirakja az utcára.
2014. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem értem, mi szégyellni való van ebben a munkában. Ugyanolyan munka, mint az ügyvéd, közjegyző, bíró, stb. Hivatali munka, nyilván elmondja a gyerekének, nem titkosügynök, de nem is bérgyilkos, hogy ne mondja el. Igen, vannak ennek a munkának is sötét oldalai, mint bármely más munkának. Ez teljesen hülye kérdés, ez olyan, mintha szégyellni kéne magát a végrehajtónak.
2014. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!