Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újrafelvételizők! Mivel telt...

Újrafelvételizők! Mivel telt az érettségit követő 1 év? (OKJ, munka, nyelvtanulás)

Figyelt kérdés

Nyilván nektek is kellett dolgozni/OKJ-ra menni (ha esetleg nem sikerül a felvételi, legyen valami szakmátok)/nyelvvizsgázni.

Milyen OKJ-a mentetek? Hány órában dolgoztatok naponta? Hol találtatok munkát? Hogy tanultatok egyedül nyelvet?



2012. jún. 3. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
én tanultam az érettségire meg kiélveztem hogy nincs semmi dolgom:D:D
2012. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
érettségire készültem, konditerem:D akartam dolgozni de nem találtam munkát
2012. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én csináltam (most fejezem be ) egy 2 éves számviteli szakügyintéző OKJ-t mellette nyelviskolába jártam és csináltam egy felsőfokú nyelvvizsgát, utána pedig egy emelt törit
2012. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyelvvizsga, 2 emelt, külföldi tanulás megszervezése, okj (bár az egy vicc volt, inkább csak a diákért kellett). úgy tanultam egyedül nyelvet, hogy elkezdtem éjjel-nappal sorozatokat, filmeket nézni németül és egyszerűen megragadt - sokkal jobban, mint a nyelvórák anyaga.
2012. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nyelvvizsga, érettségi, munka
2012. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
milyen okj-ra jártatok? minden nap bejártatok? hol dolgoztatok? napi hány órában?
2012. jún. 4. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
OKJ-ra megyek az ingyenes érettségi miatt.
2012. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne h hol dolgoztatok az 1 év alatt és mit mert én is hasonló helyzetben vagyok.
2012. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!