Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek, ha nincs...

Mihez kezdjek, ha nincs kedvem dolgozni?

Figyelt kérdés
Még nem túl régóta, csak pár hónapja dolgozok, de egyszerűen alig bírok reggelente felkelni és bemenni dolgozni...mókuskeréknek érzem már most az életem,ahol mindig csak megfelelni kell,0 pénzért dolgozni. Legszívesebben otthon lennék és csak tanulnék, mint anno. Mit csináljak magammal, hogy ezt kiverjem a fejemből? Senkinek sem merem elmondani, hogy így érzek, mert megbélyegeznének, hogy milyen léha vagyok..
2014. máj. 26. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a munka amit végzel, nem kihívás neked, nem látod az értelmét. Ez nagyon rossz. Nem tudnál pályát módosítani, kitanulni valami olyasmit, amihez tényleg kedved is lenne? Biztosan létezik olyan szakma. Olyan nincs, hogy az embernek semmilyen munkához nincs kedve.
2014. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld levelezőn átképezni magad, vagy jelentkezz hirdetésekre és próbálj más, jobban fizető állást keresni amíg dolgozol itt.
2014. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen válts! Én is így voltam, de erőltettem, mert azt hittem, hogy ez a világ rendje. 8 év alatt egy árnyék lett belőlem.
2014. máj. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!