Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jersey szigetére akarok...

Jersey szigetére akarok költözni a családommal, ott élni és dolgozni, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Nem tudom, állami szervtől honnan kérhetek segítséget pl. álláskereséshez, lakhatáshoz, hogy készítsem elő az ottani életet, stb.

2013. júl. 17. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
nyilván ne itt
2013. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, ez építő jellegű volt!
2013. júl. 17. 14:08
 3/4 anonim válasza:
Ha tudod az angol nyelvet akkor bemész kül. helyekre hogy munkát keresel...Utána vesztek egy házat és éltek ;)
2013. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam talán világosan, arra vagyok kíváncsi, állami foglalkoztatási szervtől itthon pl. kérhetem-e, hogy ott keressenek nekem állást, hogy ne a semmire menjek ki.

Az ottani dolgoknak utána tudok nézni, google a barátom, beszélek angolul és franciául, ez a két hivatalos nyelv ott, tehát ilyen jellegű problémáim nem lesznek. Ha van valaki, aki már keresett külföldön munkát, és költözött a családjával együtt, annak a tapasztalatait, javaslatait várom.

Úgy sejtem, Jersey-re pl. nem olyan egyszerű kitelepülni, mert nem EU tagállam. Szóval, valaki, hasznos tanáccsal?

2013. júl. 22. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!