Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyenek vagytok fáradtan?

Ti milyenek vagytok fáradtan?

Figyelt kérdés

Ha pl. előző nap 2-3 órát aludtatok, és azt megelőző nap se sokat.


Én ideges vagyok, hisztis, kiborulok (bár általában ez azért van, mert nem készültem el azzal, amiért éjszakáztam) iszonyatosan dekoncentrált vagyok, és kb. a telefont is kiejtem a kezemből.


De a legjobb barátom pl. viszont mindig nagyon nyugodt, csendes, alig beszél, az egyik barátnőm pedig mindenen röhög.


Ti hogyan viselkedtek?


2014. máj. 26. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebben az évben gyakran mentem el suliba úgy hogy egész éjjel nem aludtam.Le sem feküdtem,mert tudtam hogy annyira sokat kell aludnom hogy reggel nem kelnék fel.

Az elején ez rettenetes tunetekkel jelentkezett,Konkrétan remegtem,ki voltam száradva,és a szemem is ki volt száradva.Bármennyit ittam rá 2 percre újra kiszáradt a szemem.


Aztán mikor ezt már sokadjára csináltam,akkor már én is kicsit nyugodtabb,csendesebb lettem.Aztán hadd ne beszéljek az órai teljesítményemről...

2014. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bágyadt hangulatban nem tudok koncentrálni.Beszélgetek valakivel és kvázi azt se tudom miről van szó.Gyökér leszek mindenkit leugatok.Voltaképpen rossz társaság vagyok akkor.De ez ritka eset csak megfigyeltem már én is.

19f

2014. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, mint általában. Ugyanúgy röhögök, mikor a barátaim gyökérnek neveznek, ugyanúgy viselkedem. Éjszakázással általában sikerül is összehoznom a felkészülést, így a suliban is viszonylag jól teljesítek. Az adott tárgyból, amire felkészültem. A többi meg... nos, a többi órán csendben meghúzom magam és remélem, hogy nem szólítanak fel. :D
2014. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam: én is elkészülök, ötös is lesz, viszont reggelre teljesen bepánikolok ha 1 szó vagy mondat nem jut eszembe, vagy pl. nem találok az esszében 1 mondatot túl tökéletesnek :DD Amúgy ez a maximalizmus csak ilyenkor jön elő nálam.. :D
2014. máj. 26. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem bírom a kialvatlanságot, nálam a totális másnaposságot hozza elő, lehet egyébként, hogy ezért vagyok halott bulis esték után, nem az alkohol miatt :D (mert amúgy inni meg nem szoktam annyit)


Dekoncentrált vagyok, csak bámulok ki a fejemből, ideges vagyok, fáj a fejem, a gyomrom, a szemeim, úgy érzem magam, mint aki ki van száradva. Meg rossz társaság leszek :D

2014. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én jól viselem az alvásmegvonást,mert hozzászoktattam magam nyaranként.:)

Olyankor kedvesebb vagyok,amikor nem alszok,jobban is szeretnek velem beszélgetni.

Voltam 24 órás vetélkedőn,ahol 24 órán keresztül nem aludtunk.Mindenki kedvesebb,nyugodtabb volt kb.olyan 14-15 óra után,24 óra után pedig mindenki fáradt volt,és amikor haza kellett menni,akkor már rögtön hiányoztunk egymásnak,pedig amúgy csak osztálytársak voltunk...vagy pedig évfolyamtársak.

2014. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lusta vagyok, enervált, nehézkes és morcos.Ráadásul szédelgős és ügyetlen.
2014. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!