Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyellnem kéne magam?...

Szégyellnem kéne magam? Gonosz vagyok, ha beképzelt srácnak gondolom ezt a gyereket a látottakból? Te mit gondolsz róla? Nem nagyképű szerinted? (videó)

Figyelt kérdés

Ez paródia videó akar lenni, vagy megjátssza a gyerek a "sztárt"?


Nem ismerem személyesen, fogalmam sincs ki lehet, de nekem a viselkedéséből, látszik, hogy mennyire megjátssza magát, és beképzelt lehet.


Mert ahogy bejön napszemüvegben a szobában rágyújt, hátra dől, cigizik, nekem az jutott eszembe, mekkora megjátszós gyerek lehet!

Meg ez a sok dislike! 17 dislike 6 like! Nem valami jó arány!

Másoknak se tetszik a viselkedése?


Nem kellene vele törődnöm igaz? De olyan lenéző érzésem van srác iránt! Nem értem az ilyennek honnan jön a bátorsága, mások meg nem viselkednek így, és nincs bátorságuk önbizalom hiányosak!


Lehet jó fej élőben, csak a videóban játssza az eszét?


http://www.youtube.com/watch?v=te61sx2ZIuI



2014. máj. 27. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik egy csajoknál sikeres srácnak.
2014. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És kit érdekel ez a gyökér amúgy, ahogy a szobájában játssza a f#szagyereket?
2014. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi megjátszás. Valószínűleg pont hogy poénra veszi a laza figurát. És valószínűleg pont leszrja hogy itt, vagy akáhol ki mitgondol róla... Pl. hogy te itt regényt írsz róla, vagy valaki itt fikázza.

És természetesen nála a pont! :)

2014. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Poénnak ez nagyon kevés. Se humor, se irónia nincs igazán benne, csak gyenge ripacskodás.
2014. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy csak megjátsza.
2014. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem is ő gitározik! Én járok gitárra és a kézmozgása nem is hasonlíta a gitározásra! Gyűlölöm az ilyeneket!
2014. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor járj még sokáig gitárra :DD Semmi nem utal arra hogy nem ő gitározna, tökéletesen látszik. Szóval ezt kicsit benézted.



Mondjuk a gitárt behangolhatta volna. :)

2014. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!