Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van baj vagy a környezet...

Velem van baj vagy a környezetemmel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok rendesen beilleszkedni egy bizonyos társaságba ,mindig én vagyok a különc ,inkább sokkal jobban elvagyok az emberekkel kettesben ,mint nagy csoportban.

Meg úgy érzem ,hogy engem önmagamért senki se tisztelne senki se szeretne ,és így hát megjátszom magam ,hogy nem tünjek ki ,mondjuk nekem a csajozás nem az én világom ,de meg tudom játszani a bunkó rossz fiút ,volt amikor verekedtem(önvédelemből),akkor már nem vagyok senki a szemükben,tényleg azoknak van értéke a fiataloknál,akik dugnak össze-vissza,balhéznak,isznak,drogoznak.Kicsit úgy érzem,hogy túlérzékeny vagyok erre a társadalomra,de van is alapja elakarja nyomni a kedves,emberszerető énem,mert én alapból kedves vagyok ,csak sokan vissza élnek vele,és hát nekem is meg van büszkeségem,amit ez nagyon irritálja ,és innen fakadt a konfliktusok az emberekkel


2014. máj. 27. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, mint te, én is így reagálok, így érzek :)Szerintem nem veled van a baj, hanem a társadalommal!

23N

2014. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=_eqVlxjbUpY


Csak hallgasd, én is ezen relaxálok éppen...

2014. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ennek a megfejtése egyszerű!

Ha nem vagy önmagad, nem tudják, ki vagy. És csak VALAKIT lehet szeretni. Akiről nem tudni, ki, az nem valaki.

2014. máj. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Inkább utáljanak azért, aki vagyok, mint szeressenek azért, aki nem."

Te sem vagy különb!

TÁRSADALOM, FRANCOS TÁRSADALOM!

2014. máj. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:

"önmagamért senki se tisztelne senki se szeretne" - aki nem szereti és tiszteli saját magát, az ne várja mástól azt, hogy szeressék és tiszteljék.

"megjátszom magam ,hogy nem tünjek ki" - megfelelési kényszer, mivel nem szereted magad, ezzel akarod elérni azt, hogy mások szeressenek.

Ez viszont nem vezet jóra. Ha nem olyannak adod, amilyen vagy és pl. összejössz egy csajjal, majd kiderül, hogy félreismert (a te hibádból is), annak milyen vége lesz? Belegondoltál már abba, hogy mit gondolnak az ilyen emberekről?

2014. máj. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő.

[link]

Vannak válaszok, csak nem tudják az emberek, hol keressék őket, mert a tűt nehéz megtalálni a szalmakazalban.

2014. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!