Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak ti szoktátok...

Fiúk/férfiak ti szoktátok borotválni a lábatokat? Lányok/nők nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Exem versenyszerűen bicajozott, szóval borotválta a lábait. Amikor sima volt, az nem keltett fura érzést bennem, semmilyen testhelyzetben, de amikor már nőtt, az nagyon különös volt.


Nem azt mondom, hogy ciki, csak különös.

2014. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy borotválom, nem vagyok meleg (elnézést az általánosításért). Bár a mai fiatal fiúk között már ez is bevett szokás, mint a hajfestés, a mellszőrtelenítés stb.
2014. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem borotválom !!!

Kizárólag arcszőrzetet és hónaljnál. "Lent" pedig hajnyíró.


Én személy szerint undorítónak találom. Van egy osztálytársam, és rohadt ronda úgy a lába...főleg amikor nő a szőr rajta.


17/F

2014. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Én szőrtelenítem, de nem borotvával. Gyantázom vagy epilálom, mikor melyikhez van kedvem. :) Nekem is, meg barátnőmnek is nagyon bejön csupaszon. Tőle jött az ötlet hogy szőrtelenítsem, és nekem bevált, mert kényelmesebb így, meg jobban is néz ki. :)
2014. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem szőrtelenítem, mert se homoszexuális se verseny biciklista nem vagyok.

A elsőt kiegészíteném azzal, hogy a biciklisták is csak azért borotválják, mert a felverődő sár beleragad a szőrbe, és csimbókokban lóg rajta. Egyszerűbb leborotválni.

2014. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Nem érdekel más mit csinál. Ez a véleményem.

2014. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen úgy vagyok, mint a 3 -as. Undorítónak találom, ahogy akár a mellkas/has borotválását is. Nem tudom elképzelni, ahogy egy férfi elkezdi borotválni a lábát lol kajak bu zi. A gyantáról már nem is beszélek... Lassan már a körmöket is festik? áhhh pfffúj
2014. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Hajat már festenek. Van egy páwa az iskolámban, ő kb félévente festi más színűre....

(2. voltam)

2014. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a román talpamat szoktam :)
2014. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már sok srácot látni borotvált lábbal, engem annyira nem botránkoztat meg.
2014. máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!