Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném borotválni a...

Le szeretném borotválni a puncimnál Nem egyszer bortváltam már le de mindig piros és kipattogzik mit csináljak hogy szép és sima legyen? Ti hogy szoktátok csajok?

Figyelt kérdés
17/L

2014. máj. 3. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Srác vagyok, és a titka csupán annyi hogy a szőr növéssel megegyező irányba borotválod...nem lesz tökéletes babapopsi sima, de nem lesz "kipattogzott".
2014. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Intim mosakodógélt használj borotvahab helyett, megfelelő borotvával, nem mindenkinek ugyanaz válik be, nekem pl csak a 2 pengések. Utána használj aloe vera gélt rá.
2014. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak részben igaz, hogy a szőrrel szembeni vágás miatt pattog ki, mondom ezt úgy hogy érzékeny bőrű vagyok. Nem mindegy hogyan kezdesz neki, milyen a teknikád, illetve milyen az adott borotva pengéje.

Én álltalában fürdés közben szoktam borotválni magam, az intim tájékon, azért mert ilyenkor a langyos/meleg víz miatt megpuhul a szőr, és a bőr. Majd borotbahab fel, aztán DE borotvával 3 kört megyek, szőr növekedése mentén, növekedés irányára merőlegesen, szőr növekedéssel ellentétesen. Így egyáltalán nem pattogok ki. Soha ne nyomd rá erősen a borotvát a bőrödre, illetve ne kapkodj! Határozott de lassú mozdulatokkal dolgozz. A végén egy kis hideg víz az érintett területen, a pólusok összehúzódása végett, és voelá.

F

2014. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aloe nyugtató gélt kenj rá.
2014. máj. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joy Turner ***** válasza:
Vadiúj borotvával próbáld. Lehetséges, hogy nem elég élesek a pengék már a borotvádon.
2014. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cziráky Zoltán válasza:
Mikor valaki borotválkozni kezd, utána be kell kenni shea vajjal, vagy borotválkozás utáni krémmel. Hónalj nemmi szőrnél is, és nem pattogzik ki utána. Szárító hatás miatt lesz gyulladt, de a shea vaj gyorsan leveszi bárhonnét a gyulladást. Amúgy minden érzekényebb helyen, akár sudu, vagy baba termék megfelelő lehet, de legjobb akkor is manna shea vaja, mert sebbe is bele lehet kenni, és pár nap alatt megygógyul.
2023. nov. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!