Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik annyira másnaposak, betegek voltak az alkoholtól, hogy megfogadták soha többet nem isznak?

Figyelt kérdés
Aztán persze mégis ittak.

2014. máj. 29. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, minden alkoholista ezt csinalja minden nap.
2014. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam beteg az alkoholtól, amit bankettkor lenyeltem csak azért hogy ne lógjak ki a sorból. De aztán soha életemben nem ittam, pedig évtizedek teltek el. Ha elkerülhetem hogy az alkohol károsítja az agysejteket vagy mondjuk a májat, vagy hogy tudatot módosítson, akkor el is kerülöm. A természet például a szexet találta ki természetes és egészséges kábítószernek, nem pedig a sörös vagy más alkoholos üveget. Így vagyok a dohányzással is. Általános iskolában tilos volt, ezért csak azért is bagóztunk egy víztartályban, ahol 10 cm-re se láttunk a füsttől. De mára felnőttként minek pazarolnám pénzem, időm és egészségem alkoholra vagy cigire? Kell az olyanra ami előbbre viszi életem, így is teszem és kész.
2014. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyet ismertem, ezért én sohasem fogadkoztam. :-)
2014. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én gimnazistaként házi pálinkától rúgtam be. Nem vészesen, de azért némi öklendezés volt hajnalban. Azóta szerencsére rá sem bírok nézni, ez a fajta szesz teljesen kimaradt az életemből.Csak sört és bort vagyok hajlandó fogyasztani.
2014. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!