Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Voltatok már ennyire másnaposak?

Voltatok már ennyire másnaposak?

Figyelt kérdés
Vasárnap húsvét miatt volt buli hétfő hajnalig tartott, hétfőn korán kellet kelnem és ezért délután aludtam. Annyira rosszul voltam hogy nem tudtam felkelni se a másnaposságtól és még ma is tartott egy darabig, vagyis reggel még éreztem hogy nincs minden rendben. Veletek fordult már elő ilyen?

2014. ápr. 22. 22:26
 1/4 anonim válasza:
Igen. Volt olyan hogy még másnapra is rá kicsit rosszul voltam.:D
2014. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ohh. Persze, hogy volt. :D Nyugi. Nem kell erőltetni az evést de a gyümölcs jót tesz felkelés után :D
2014. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul, egy évben egyszer a saját születésnapi bulimon....

Általában szombaton van a buli, vasárnap még kóma vagyok, de a hétfőket is ki szoktam kérni szabadnapnak.

2014. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
volt már olyan, hogy másnap este 7-kor még okádtam. Na az egy csúnya, nagy, ordas beb\szás volt.
2014. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!