Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet felismerni, hogy...

Hogyan lehet felismerni, hogy valaki aszexuális?

Figyelt kérdés
16 vagyok, de még nem volt barátom, nem is érdekel annyira. Tudom, hogy még fiatal vagyok, de ha nem érdekelnek a pasik, sem a csajok.....Szerintetek? Válaszokért köszi! 16/L

2014. máj. 29. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi meglepő, fiatal vagy még, ahogy te is mondtad. Majd ha pár év múlva is ez a helyzet, akkor esetleg már lehet gyanakodni valami hasonlóra.
2014. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Hát ha már mondtad azt egy srácra, hogy "ez jó pasi" akkor már biztos hogy nem vagy aszexuális. Akkor lennél az, ha undorodnál pl. attól is, ha egy férfival való szexuális kapcsolatot képzelnél el.


Amúgy én is hasonló cipőben járok, csak én szép fokozatosan megundorodtam a lányoktól, mert annyi elkényeztetett, kétszínű, igénytelen tiniribivel találkoztam már, hogy már teljesen hidegen hagy a barátnő téma, inkább úgy vagyok vele, hogy egyedül sokkal jobb.

2014. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondtam már pasikra, hogy jól néz ki (egyébként nagyon válogatón vagyok) de azért kicsit undorítónak tartom a szexet!! A válaszokat köszi:)
2014. máj. 29. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Furcsa dolog ez. Gondoljunk bele. Az alapvető természetes szaporodási mechanizmusra való inger ami létszükséglete a fajunk fennmaradásának érdekében belőled hiányzik. Kissé természetellenes tulajdonság nem gondolod? A természet úgy alkotta meg a benne élő lényeket, hogy ne undorodjanak a szaporodástól, sőt élvezzék. Valami nagyon-nagy gubanc van a te fejedben. Másfelől amennyiben a szex nem vonz így megannyi erőd marad, hogy az élet más területein kiemelkedőt alkossál. Ha ez nem következik be vagy legalább a reprodukciós kötelességeidet nem látod el úgy léted értelmetlenné válik, még a legalacsonyabb szinten is, lévén a tanulatlan tuskó ember is összehoz egy gyereket legalább, így valamelyest hozzájárult ha máshoz nem is a fajunk fennmaradásához. Gondolkozz el, hogy mi lehet benned az a gátló tényező ami nem engedi a természetes attitűdök megnyilvánulását nálad. Egy régi trauma? A családban nem favorizálják a szexet? Vallási okok? A másik nemtől való undor, szexustól függetlenül is? Igazából minden érzelem ugyanazon erőből táplálkozik, legyen jó mint az öröm, vagy rossz mint az undor, düh. Ha megtanulsz uralkodni az érzéseid fölött, és megtanulod, hogy ne azok vezéreljenek akkor egy alapvető létérzés lesz úrrá rajtad az elégedettség, és bármerre mozdulj meg egy furcsa halovány boldogság fog el, legyen az öröm, vagy gyűlölet. A feltétel nélküli szeretet állapotában, érdemes lehúzni egy életet, mert akkor tök mindegy, hogy undorodsz e a kukitól, vagy sem, sőt az undort fogod keresni, mert abból is boldogságot meríthetsz. Ezt nem olyan egyszerű elérni, mert a személyiségedet kell tudnod a háttérbe szorítani, és a mélyből érkező intuíciókra kell tudni hallgatni, ami a tudattalan bölcsesség. Már nem tudom miről beszélek. :D Víg napot. :]
2014. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utoló válaszoló! én nem akarok gyerekeket, nem ért semmilyen trauma nem vagyok annyira vallásos hülye sem vagyok, nem undorodom a pasiktól, csak a szextől!! és szerintem ki fogok emelkedni valami alkotással, mert én inkább művész lélek vagyok!! és vannak még ilyen emberek, lehet, hogy nem fogadod el, de vannak!!
2014. máj. 30. 08:41
 6/9 Bruce_Wayne ***** válasza:
94%

mennyi "okos" ember van itt akik igyekeznek tanácsot adni egy olyan témában amiről halvány fogalmuk sincs.Persze lehet véleményt nyilvánítani,de a tanácsokat ilyen esetekben inkább hanyagoljátok, én se adok tippeket atomfizikusoknak ha felmerül egy megoldandó egyenlet,egyszerű okból: nem értek hozzá.

Először is az aszexuális ember nem undorodik semelyik nem tagjaitól,pont úgy meglátja a szépet,a csinosat,vagy épp a kevésbé esztétikusat mint a "normális" emberek, leszámítva hogy eltérő módon nem a "de meg b*szn*m" vagy "d*gn*m" gondolatok rohannak át az illető agyán.

Másodszor bizonyára megvan az oka annak hogy egyre többen vagyunk akik nem használjuk élvezeti céllal a szexet,az energiáinkat valóban más területen kamatoztatjuk,és egy sokkal szélesebb látókörben éljük az életünket,és a kapcsolatainkat. Jómagam jelenleg is több nővel állok nem szexuális,annál sokkal mélyebb lelki kapcsolatban, olyan dolgokat megosztva egymással amiről még a "normális" párjukkal sem beszélnek meg.Ez a kapcsolódás túl van az eddig ismert párkapcsolati formákon,és mindenféle kötöttségektől mentes, boldog életet ad. Ugyan nem szerepel benne az élvezeti céllal történő szexuális együttlét,de így elvárások és féltékenység sem.

Beszéltek a szaporodásról meg hogy ellentmondunk olyan ösztönöknek amik a fajfenntartást szolgálják...erről majd akkor papolj ha tényleg arra használod, és nem csak önző élvezeti célokkal, aka ne védekezz szaporodj úgy és annyit ahogy a természet elvárja! Mi meg majd tesszük ezt akkor amikor tényleg úgy akarjuk és nem az ösztöneink irányítanak hanem fordítva.

Lehet hogy a hülyék is összehoznak egy vagy méginkább sok gyereket,ezért is tart ott a társadalmunk ahol.És ebből a szemszögből lehet hogy mi fogunk kihalni és a hülyék maradnak,de legalább igazán megértjük az életet.Az meg hogy az emberiség él e vagy kihal teljesen lényegtelen, sőt én azt vallom nélkülünk, legalábbis a "normális" társadalom nélkül sokkal jobb élet lenne a Földön.Szóval részemről pusztuljunk ki csak nyugodtan :)

2014. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bruce_Wayne ***** válasza:
89%

bocsánat elmaradt a válaszom kedves kérdező :)

szóval valóban fiatal vagy, hogy aszexuális lennél azt korai kijelenteni, leginkább azért mert még nem volt intim kapcsolatod.Szüzességed elvesztése után is kell még néhány alkalom hogy akár kicsit is élvezetessé váljon számodra az együttlét,ha akkor sem fog meg a dolog akkor bátran hagyd az egészet és tedd azt ami örömet okoz számodra az életben.A társadalom által diktált szabályok szerinti kapcsolatokra nem lesz esélyed,de találhatsz magadnak lelki társat, akár többet is ha szükségét érzed.

Ha nem is találsz aszexuális párt magad mellé, akadnak alacsony libidóval élő személyek akik ritkábban élnek nemi életet,vagy beérik a kényeztetés egyéb formáival.A gyermekvállalás sem kizáró ok később, hiszen az esetek 99%-ában nem nemzőképtelenségről beszélünk ilyen esetben.

2014. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert még nem vagy szerelmes, én is így voltam, valósággal "hánytam" a szextől 16 éves koromban, de aztán szerelmes lettem és azóta alig tudom abbahagyni :P
2014. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem 16 évesen már igencsak bizseregnie kéne...
2014. máj. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!