Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek ismét balkezes?

Hogyan lehetek ismét balkezes?

Figyelt kérdés
Balkezesként születtem,de a szüleim átszoktattak a másikra. Sokszor észreveszem,hogy butaság volt,mert az íj,a hegedű,minden a bal kezemre áll,de sajnos így egyikkel sem tudok íjászkodni,vagy nyilazni. Próbálkozom írni ismét ballal,már egy éve próbálok rá visszaszokni,de nem megy. Kérlek segítsetek,szeretném ,,visszakapni" a domináns kezemet,de úgy érzem ez visszafordíthatatlan. Valaki esetleg járt már így? Köszönöm előre is,minden válasz sokat segíthet rajtam.

2014. máj. 30. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
94%

Először is gyakoroljad a középső ujjad felmutatását a szüleid felé.

Amúgy lehet, hogy bizonyos agyi lateralizációk lezáródásával már nem tudsz visszaszokni. Én nem feltétlenül erőltetném, hanem inkább azt nézd, mi az, amit viszonylag könnyen csinálsz bal kézzel, és azt próbálgasd.

2014. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!